ЛІГА:ЗАКОН стала переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017»

  • 01/12/2018

Цьогоріч, здобувши перемогу на регіональному рівні, компанія ЛІГА:ЗАКОН виборола першість і на всеукраїнському, і стала переможцем у Сфері послуг Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017». Асоціація платників податків на честь свого 20-річчя відзначила 44 підприємства України.

30 листопада 2018 року в конференц-холі готелю «Прем’єр-Палац» у межах святкування 20-річчя Асоціації платників податків України відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».

Дипломи і статуетки переможцям вручали члени Вищої рейтингової комісії: Президент АППУ Грігол Катамадзе; в. о. заступника Голови ДФС України Євген Бамбізов; Президент України Віктор Ющенко; начальник ГУ ДФС у м. Києві Людмила Демченко; Президент УСПП Анатолій Кінах; Голова Наглядової ради ПАТ «Фармак» Філя Жебровська; Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник; журналіст, телеведучий Дмитро Гордон; Віце-президенти АППУ, народні депутати України Андрій Антонищак та Анатолій Матвієнко; Віце-президенти АППУ Олександр Шлапак і Павло Погиба та ін.

Загалом для участі у Всеукраїнському конкурсі «Сумлінні платники податків – 2017» було подано 425 заявок з усієї України. Оцінюючи кандидатів, члени комісії зважали на співвідношення суми податку на прибуток до отриманих доходів, повноту і своєчасність сплати податків і зборів, податкову дисципліну, середню заробітну плату по підприємству, кількість робочих місць, суму сплачених податків та співвідношення сум, витрачених на соціальні програми і благодійні акції, до суми отриманого прибутку за відповідний рік.

«Вагому роль в оцінюванні відігравали не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи, – зазначив Голова Вищої рейтингової комісії, Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе. – Сума сплачених податків не є вирішальною. Кандидати на перемогу в Рейтингу повинні продемонструвати високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих та суми витрат на соціальні програми».

Проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» Асоціація започаткувала у 2011 році. Мета Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків у бізнесі, суспільстві та державі.

***

Компанія ЛІГА:ЗАКОН стала переможцем у сфері послуг рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» у місті Києві. 20 листопада 2018 року в межах І Київського податкового форуму відбулася урочиста церемонія нагородження переможців I регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».