ЛІГА:ЗАКОН здобула звання «Сумлінний платник податків – 2017»

  • 22/11/2018

Компанія ЛІГА:ЗАКОН стала переможцем у сфері послуг рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» у місті Києві. Нагородження лауреатів І регіонального туру Всеукраїнського рейтингу відбулося в межах І Київського податкового форуму.

20 листопада 2018 р. у межах І Київського податкового форуму відбулася урочиста церемонія нагородження переможців І регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017», організатором якого була Асоціація платників податків України. У заході взяли участь: голова Київської регіональної рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» Павло Погиба, начальник Головного управління Державної фіскальної служби в м. Києві Людмила Демченко та заступник начальника Офісу великих платників податків Олександр Лепетюк.

Цього року за рішенням Київської регіональної рейтингової комісії Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» переможцями стали підприємства будівельної та добувної галузей, переробної промисловості, технічної, інформаційної та телекомунікаційної діяльності, а також сфери транспорту, зв’язку та послуг.

«Місто Київ – це те місто, де платники податків найсумлінніші та найкращі. На сьогодні в столиці зареєстровано 600 000 платників податків. І я пишаюся цим!» – зазначила у виступі Людмила Демченко.

Також із теплими словами привітання звернувся до присутніх у залі суб’єктів господарювання Олександр Лепетюк. «Ви – ті, хто чесно робить свою справу й сумлінно виконує свої обов’язки, хто щоденно забезпечує підґрунтя для розбудови нашої розвинутої та сильної країни. Дякуємо Вам за це та щиро вітаємо з перемогою!» – наголосив він.

З 2011 року Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» проводить Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків». Метою цього заходу є посилення авторитету тих, хто навіть у часи поширення «схем» і тіньової економіки є сумлінним платником податків, забезпечуючи розвиток суспільства та держави загалом, а також ініціація створення сприятливих умови для розвитку саме таких підприємств.