Набір інструментів для перевірки контрагентів розширився

  • 12/11/2018

Компанія ЛІГА:ЗАКОН анонсувала появу в системі перевірки та моніторингу бізнес-партнерів СONTR AGENT двох унікальних на ринку інструментів, що допомагають істотно знизити ризики під час прийняття рішення щодо співпраці з контрагентами.

По-перше, завдяки інтеграції з онлайн-системою медіамоніторингу та контент-аналізу Semantrum у картці підприємства з’явився розділ «Медіаконтроль».

У ньому можна побачити інформаційні повідомлення, у яких згадано саме підприємство, його керівників чи власників. Їх пошук здійснюється в більше ніж 15 000 джерел, зокрема TV, радіо, класичних та онлайн-ЗМІ, соціальних мережах тощо. Тож користувач має доступ до всієї необхідної інформації, наявної в медіапросторі за останні 30 днів.

По-друге, до пошуку й графічного відображення афілійованих структур і фізичних осіб було підключено методи машинного навчання. Завдяки цьому користувачі системи СONTR AGENT зі 100%-ю впевненістю знатимуть, з ким пов’язана компанія, і не гадатимуть, одна й та сама фізособа відображається у зв’язках різних підприємств чи вони мають справу з повним тезком.

Варто зауважити, що новий функціонал не має аналогів на ринку.

Ознайомитися з новим функціоналом системи перевірки та моніторингу бізнес-партнерів СONTR AGENT і замовити тестовий доступ можливо за посиланням.