Український енергетичний тиждень’18 у Києві

  • 10/11/2018

Український енергетичний тижденьЗ 19 по 21 листопада 2018 року в НСК «Олімпійський» відбудеться ключова подія року в українській енергетиці — «Український Енергетичний Тиждень’18». Компанія ЛІГА:ЗАКОН виступить інформаційно-аналітичним партнером заходу. З промо-кодом ZAKON18 від ЛІГА:ЗАКОН на Вас очікує 10% знижка від вартості на участь у заході.   

Подія об’єднає чотири важливих українських форуми, які вже протягом трьох років збирають головних гравців ринку енергетики:

  • IIІ «Український нафтогазовий інвестиційний форум ’18» | 19 Листопада
  • ІІІ «Український форум з відновлюваної енергетики ’18» | 20 Листопада
  • ІІ «Український форум з енергоефективності ’18» | 21 Листопада
  • І «Український форум ОСББ ’18» | 21 Листопада

Форуми стали постійним місцем зустрічей представників енергетичного сектору, українських та іноземних девелоперів, інвесторів, державних діячів та представників фінансових організацій. Їх мета — встановити бізнес-контакти та створити основу для прийняття важливих рішень, пошуку інвестиційних можливостей, обговорення розвитку та шляхів реформування ключових секторів енергетики.

Відкривати Український енергетичний тиждень буде Український нафтогазовий інвестиційний форум. Вже втретє захід збере провідні українські та міжнародні компанії для обговорення перспектив сектору. Під час форуму ключові експерти галузі у своїх виступах розкриють тематики, що стосуються глобальних тенденцій розвитку нафтового та газового сектору, нафтогазового ринку України та фінансування сектору.

Другим форумом на Українському енергетичному тижні стане Український форум з відновлюваної енергетики. Форум проходитиме вже втретє і набув широкого розголосу серед українських та міжнародних компаній завдяки актуальності теми альтернативної енергетики. Сонячна енергетика, вітро- та біоенергетика, а також інвестиційні можливості відновлюваної енергетики України – тематики, на яких фокусуватиметься форум.

Фінальним форумом енергетичного тижня стане ІІ Український форум з енергоефективності. У складі якого цьогоріч пройде Український форум ОСББ. На форумі з енергоефективності вже вдруге підніматимуть актуальні питання: стратегії розвитку енергоефективного сектору України, реформи енергоефективності, інвестицій у ринок енергоефективності, а також співпраці з іншими секторами енергетики.

Окрім основної програми протягом заходу працюватиме масштабна виставка та тематичні семінари.

Серед ключових спікерів Форуму: Марія Барабаш, Президент, A7 CAPITAL; Сергій Савчук, Голова, Держенергоефективності, Георгій Гелетуха, Голова правління, Біоенергетична асоціація України, Андрій Конеченков, Голова правління, Громадська спілка «Українська вітроенергетична асоціація», Віце-президент, Всесвітня вітроенергетичноа асоціація; Максим Лебедєв, керуючий партнер, GOLAW; Юрій Подоляк, Комерційний директор, IK NET; Антон Абрамов, Генеральний директор, Photomate LLC; Віктор Гладун, Генеральний директор, СП «Полтавська газонафтова компанія».

Отримати більш детальну інформацію та зареєструватися на захід можна за посиланням: a7conf.com/uew/ua