Олександр Попов виступить на VII Судовому форумі

  • 02/11/2018

Попов“Судова система: глобальна та національна трансформація” – тема VII Судового форуму, який відбудеться 15 – 16 листопада 2018 р. у Києві. У межах заходу Олександр Попов, керівник юридичного напрямку Компанії ЛІГА:ЗАКОН, презентує спільноті правників продукти й сервіси ЛІГА:ЗАКОН для юристів-практиків та адвокатів.

Судовий форум організовано Асоціацією правників України спільно з проектами Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні” та “Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини”. Компанія ЛІГА:ЗАКОН – інформаційно-аналітичний партнер форуму.

Цього року відомі міжнародні експерти й найвпливовіші фахівці юридичної галузі України презентують та обговорять на Форумі такі питання: 

  • Інформаційні технології на службі правосуддя;
  • Майбутнє за інноваціями: виклики та можливості для судової системи України;
  • Судові спори в епоху інформаційних технологій. Особливості використання діджитал складових у судовому процесі;
  • Відповідність судової реформи в Україні в 2014 – 2017 роках стандартам та рекомендаціям Ради Європи (презентація експертного звіту);
  • Судова реформа в Україні: погляд у майбутнє;
  • Взаємодія Великої Палати та Касаційних судів у складі Верховного Суду: синергетична ефективність;
  • Актуальні позиції Верховного Суду: цивільні, господарські та кримінальні справи;
  • Проблемні питання застосування нових процесуальних норм: погляд суддівської спільноти;
  • Україна на міжнародній судовій арені: підсумки та рекомендації майбутніх дій.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала Платформу LIGA:ZAKON, яка об’єднала в хмарі всі продукти й сервіси ЛІГА:ЗАКОН, у тому числі для юристів-практиків та адвокатів. Це стало новим етапом реалізації місії компанії – допомагати вести й успішно розвивати бізнес у незалежній Україні.

До Платформи LIGA:ZAKON інтегровано, зокрема, Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН. Це – найповніше джерело систематизованої й достовірної правової інформації зі зручними інструментами для пошуку та роботи з документами, для створення власних добірок, закладок тощо. Усе це забезпечено 32 інформаційними модулями.

Поряд – потужна Cистема аналізу судових рішень VERDICTUM, яка налічує 11 аналітичних фільтрів для швидкого пошуку, має функцію зворотних зв’язків, розклад засідань судів, а також дає можливість відстежувати зміни в справі. Система дозволяє оцінювати судову практику, допомагає формувати правову позицію й вигравати справи в суді.

Для перевірки та моніторингу бізнес-партнерів на Платформі LIGA:ZAKON є CONTRAGENT. Він щодня сканує контрагента на благонадійність, зміну керівництва, початок процедури банкрутства, податкові перевірки тощо. Інакше кажучи, дозволяє володіти повною інформацією про потенційних і наявних партнерів, конкурентів та ін.

Місце проведення Форуму: Hilton Kyiv (м. Київ, б-р. Т. Шевченка, 30).

Детальна програма заходу – за посиланням

Реєстрацію можна здійснити за посиланням: http://uba.ua/ukr/registration/2778/?lang=ukr&section=events.2778.registration.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся за (тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: conference@uba.ua).

Контактна особа – Тетяна Осауленко.