Сервіс Liga:REPORT став частиною інтернет-банкінгу для підприємців від ПУМБ

  • 02/11/2018

 

Завершилась інтеграція онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT та нового інтернет-банкінгу для малого й мікробізнесу Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) – ПУМБ Online Для Підприємців.

Завдяки інтеграції подання звітності до держорганів через сервіс Liga:REPORT стало невід’ємною складовою нового інтернет-банкінгу «ПУМБ Online Для Підприємців». Тож, крім традиційних послуг інтернет-банку, таких як управління рахунками, контроль коштів, здійснення операцій, отримання виписок, клієнти ПУМБ тепер можуть подавати звітність без додаткової авторизації та на вигідних умовах.

«Звітність сьогодні – це реалії для кожного бізнесу. Саме тому банки дедалі частіше звертають увагу на сервіси звітності як необхідний атрибут комплексного обслуговування підприємців, – коментує бізнес-лідер напряму бухгалтерських продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН Ольга Таранова. – Ідучи назустріч ринку, ми створюємо наші онлайн-продукти такими, що легко інтегруються з будь-якими системами. А безпека та мобільність продуктів у поєднанні з експертизою компанії ЛІГА:ЗАКОН додає їм безперечної конкурентної переваги».

Процес інтеграції Liga:REPORT та інтернет-банкінгу «ПУМБ Online Для Підприємців» тривав приблизно шість тижнів. Таких показників вдалося досягти завдяки використанню сучасних API-сервісів, що дають змогу налагодити безшовну взаємодію між продуктами. Для клієнтів це означає єдине середовище та єдину точку входу як до особистого кабінету «ПУМБ Online Для Підприємців», так і до Liga:REPORT, а також істотне скорочення обсягу додаткових рутинних дій під час складання й подання звітності.

Це не перший партнерський проект компанії ЛІГА:ЗАКОН. Зокрема, у вересні сервіс подання звітності Liga:REPORT оголосив про інтеграцію із сервісом документообігу «Вчасно», трохи раніше – із сервісом «Документ Онлайн».

***

Компанія ЛІГА:ЗАКОН – провідний розробник інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів, побудованих на основі сучасних IT-технологій. Сервіси забезпечують спрощення ведення бізнесу в Україні. Сумарна кількість користувачів продуктів ЛІГА:ЗАКОН перевищує 160 тис. представників бізнесу, зокрема й фізичних осіб – підприємців.

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT – сучасний онлайн-сервіс для подання звітності до контролюючих органів (ДФС, Статистики), обміну документами з контрагентами, реєстрації ПН, АН, ТТН. Розроблений компанією ЛІГА:ЗАКОН сервіс Liga:REPORT має підказки та роз’яснення ситуацій, функцію звірки з ЄРПН, інтеграцію довідника контрагентів із ЄДР і безліч інших зручних функцій – усе це в одному сервісі онлайн.

ПУМБ – універсальний приватний банк, який уже понад 25 років працює на українському ринку. Діяльність банку зосереджено на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. ПУМБ входить до десяти найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Загальноукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує майже 200 відділень. Кількість корпоративних клієнтів ПУМБ сягає 47 тис., а загальна кількість приватних клієнтів – понад 1,2 млн осіб.