ЛІГА:ЗАКОН отримала подяку Університету економіки та права «КРОК»

  • 30/10/2018

За дієву підтримку молодіжних освітніх ініціатив і популяризацію юридичної діяльності компанія ЛІГА:ЗАКОН та особисто Ірина Петрушкевич, керівник інформаційного департаменту бізнес-лінії «Інформаційно-правові продукти», відзначені подякою Університету економіки та права «КРОК».

Професія юриста не втрачає з роками своєї популярності. Юристи затребувані завжди. Вони гарантують безпеку підприємницької діяльності, допомагають у вирішенні цивільних спорів і під час кримінальних процесів, що потребує від правників бездоганного володіння сучасними технологіями та сервісами для якісного виконання професійних обов’язків.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН – провідний розробник інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів на основі сучасних IT-технологій, які забезпечують спрощення ведення бізнесу в Україні. Зокрема, Інформаційна-правова система ЛІГА:ЗАКОН уже понад 25 років є дієвим аналітичним інструментом для юридичної спільноти України в питаннях оперативного та якісного виконання професійних завдань, перспектив зростання й розвитку правової обізнаності суспільства.

Студенти юридичного факультету коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права «КРОК», щоб, як то кажуть, із перших уст дізнатися про особливості обраної професії та можливості сучасних методів роботи з правовою інформацією, завітали до ЛІГА:ЗАКОН. Зустрілася з майбутніми юристами Ірина Петрушкевич, керівник інформаційного департаменту бізнес-лінії «ІПП». Під час бесіди вона торкнулася теми обізнаності майбутніх юристів у сфері сучасних технологій як важливого інструменту професійної діяльності, а також в основних вимогах ринку до майбутніх фахівців юриспруденції.

«Головне, на мою думку, що мають зрозуміти теперішні студенти юридичного спрямування, – це осмислене обрання майбутнього профілю діяльності. До вибору спеціалізації необхідно підходити виважено, ураховуючи власні вподобання, здібності, навички, потреби ринку праці», – підкреслила керівник інформаційного департаменту.

Далі Ірина Петрушкевич зупинилася на особливостях нормативно-правової системи України та різноманітності законодавчих документів, а також розповіла студентам про продукти ЛІГА:ЗАКОН, які наша компанія створила для оптимізації роботи юристів. Це, зокрема, Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН – найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації, потужна система аналізу судових рішень VERDICTUM, аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН, а також система перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT – продукти, інтегровані в Платформу LIGA:ZAKON.

Зустріч вийшла змістовною та цікавою. Після завершення менеджер проектів Центру розвитку кар’єри Аліна Желепа вручила Ірині Петрушкевич подяку від Університету економіки та права «КРОК», відзначивши таким чином її особистий вклад і вклад компанії ЛІГА:ЗАКОН у справу підтримання молодіжних освітніх ініціатив і популяризації юридичної професії.

******

Компанія ЛІГА:ЗАКОН реалізовує довгостроковий соціальний проект «Вища ЛІГА», спрямований на підтримання української освіти, підвищення якості навчання студентів закладів вищої освіти України. З 2007 року компанія забезпечила понад 100 вишів Інформаційно-правовими системами ЛІГА:ЗАКОН — найповнішим джерелом систематизованої правової та ділової інформації зі зручними інструментами для пошуку й роботи з документами, створення власних добірок, закладок тощо. Для студентів навіть випущено спеціальний навчальний посібник «Системи ЛІГА:ЗАКОН».