ЛІГА:ЗАКОН оновила Liga:REPORT і впровадила новий функціонал

  • 24/10/2018

Відтепер в онлайн-сервісі звітності Liga:REPORT додано широкі можливості для роботи з первинними документами, підключено новий сервіс подання звітності до ФСС та низку інших корисних функцій.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН анонсувала вихід нового релізу Liga:REPORT – 4.9, сучасного онлайн-сервісу для формування й подання українськими компаніями електронної звітності до контролюючих органів, обміну документами з контрагентами, реєстрації ПН, АН, ТТН та ін.

Розробники продукту додали новий унікальний модуль – «Первинні документи». У ньому реалізовано можливість створення первинних документів і роботи з ними. Відтепер користувачі можуть створювати, роздруковувати рахунки, акти виконаних робіт, видаткові накладні, накладні на повернення, доручення, акти звірки тощо.

Окрім того, підключено новий сервіс подання звітності до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Користувач має можливість подавати 2 звіти в електронному вигляді (з боку ФСС з ТВП таку можливість реалізовано лише для 2 звітів): C1100101 «ЗАЯВА-розрахунок» та C1100201 «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам». У цьому сервісі також налаштовано автозаповнення полів у звітах C1100101, C1100201 на основі даних із блоку налаштувань, додано нові поля на закладці «Основні дані» в блоці «Налаштування»: «ФСС з ТВП», «Реєстраційний номер страхувальника в ФСС з ТВП», а також розміщено посилання для скачування договору про подання електронних документів до ФСС з ТВП.

Ще одна новація зацікавить користувачів сервісу: відтепер є можливість об’єднувати звіти ПДВ, створені у вигляді окремих звітів за один звітний період у межах одного підприємства, в один консолідований звіт із ПДВ.

Також реалізовано автоматичне заповнення полів у таблицях 5 і 7 звіту з ЄСВ на підставі довідника «Працівники» і можливість створення копії звіту за новою версією форми для звітів зі статусом «Форма втратила чинність».

Детальніше з оновленнями в сервісі Liga:REPORT можна ознайомитися тут.

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT – це сучасно, зручно та безпечно для компаній усіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів – комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН.