Інформаційний портал ЮРЛИГА визнано кращим серед юридичних

  • 08/10/2018

Кращим юридичним інтернет-ресурсом у межах Конкурсу Асоціації адвокатів України «Адвокат року – 2018» стала ЮРЛИГА. Компанія ЛІГА:ЗАКОН виступила Генеральним інформаційно-правовим партнером заходу.

Урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу ААУ «Адвокат року – 2018», яка відбулася в Hyatt Regency Kyiv, зібрала на червоній доріжці близько 300 представників правової еліти України. Організатори цьогорічного заходу збільшили його масштаби та презентували нові правила проведення. А саме, конкурсна комісія обирає 5 фіналістів у кожній із запропонованих практик, а також вперше нагороджує учасників, які не є адвокатами.

Особливою номінацією цього року стала номінація від компанії ЛІГА:ЗАКОН – «Кращий юрист-новатор».
Зважаючи на те, що Юристи – одна із самих масових і затребуваних спеціальностей сьогодення, яка вимагає бездоганного володіння сучасними технологіями та сервісами для якісного виконання професійних обов’язків, Компанія ЛІГА:ЗАКОН – провідний розробник інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів на основі сучасних IT-технологій, що забезпечує спрощення ведення бізнесу в Україні, вирішила заохотити тих спеціалістів-правників, для яких інформаційно-правові продукти не лише інформація й аналітика, а й щоденний інструмент для оперативного та якісного виконання професійних завдань, можливість зростання й розвитку, а також рух уперед.

Так, переможцями у номінації «Кращий юрист-новатор» стали Оксана Балацька, Голова представництва ВАП у Миколаївській області, адвокат-поліграфолог, та Григорій Трипульський, керуючий партнер в юридично-консалтинговій компанії “Де-юре”. Нагороду переможцям вручили представники компанії ЛІГА:ЗАКОН Олександр Попов, керівник напряму ЮРЛИГА, та Анастасія Шевченко, керівник Центру аналізу інформації юридичного напряму.

Інформаційний портал ЮРЛИГА компанії ЛІГА:ЗАКОН у межах Конкурсу ААУ визнано кращим серед юридичних інтернет-ресурсів.
«На табличці у графі номінанти лише шість букв. Проте за ними чудовий і бойовий колектив. Це по-справжньому командна нагорода. Окрема подяка головному редактору видання Марині Ясинській», – прокоментував подію Олександр Попов.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН щиро вітає усіх переможців! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові вершини!