У Львові відбудеться Lviv Criminal Law Forum ААУ

  • 12/10/2018

Lviv Criminal Law ForumКомпанія ЛІГА:ЗАКОН підтримує проведення Lviv Criminal Law Forum – першого форуму Асоціації адвокатів України (ААУ) з кримінального права та процесу і виступає інформаційно-аналітичним партнером заходу.

Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у Lviv Criminal Law Forum, який відбудеться 19 жовтня 2018 у Premier Hotel Dnister м. Львів.

Lviv Criminal Law Forum планує зібрати понад 200 учасників: адвокатів, суддів, представників правоохоронних органів, міжнародних експертів та науковців. І найголовніше – під час заходу будуть розкриті найбільш гострі та актуальні питання у практиці кримінального права і процесу.

Програма заходу передбачає:

  • Public Interview за участі суддів, представників правоохоронних органів та адвокатів.
  • Обговорення актуальних проблем КПК.
  • Legal Practice.
  • Розгляд attorney notes. Що може стати в нагоді адвокату під час захисту клієнта?
  • Майстер-класи, квести та участь спеціальних гостей.

Серед спікерів форуму: відомі адвокати, юристи, судді, представники правоохоронних органів та науковці.

Від ЛІГА:ЗАКОН виступатиме Олександр Попов, керівник юридичного напрямку компанії, із доповіддю та тему «Аналіз практики в інших видах судочинства під час розробки стратегії захисту у кримінальному процесі».

Отримати більш детальну інформацію і зареєструватися на  Lviv Criminal Law Forum можна за контактами: forum@uaa.org.ua; +38 067-343-34-07 або посиланням.