Що міра, то віра. Нові функції онлайн-сервісу CONTRAGENT

  • 10/10/2018

Компанія ЛІГА:ЗАКОН розширює можливості для користувачів онлайн-сервісу CONTRAGENT.

Відтепер можна промоніторити своїх контрагентів, діючих або потенційних бізнес-партнерів за кількістю персоналу станом на останній звітній рік. Окрім того, сервіс віднині містить й інформацію про податковий борг фізичних осіб-підприємців. Про це повідомив Андрій Кравченко, керівник моніторингових сервісів у компанії ЛІГА:ЗАКОН.

«За два роки існування CONTRAGENT став невід’ємним інструментом контролю за контрагентами. Щоденно до сервісу приєднуються нові представники бізнесу, юридичні особи і фізичні особи-підприємці. Тож ми постійно запроваджуємо нові можливості для комфортного користування і розширюємо функціонал, щоб убезпечити бізнес від укладення угоди з недобросовісними партнерами», – прокоментував він.

Дійсно, процедура максимально легка – достатньо лише зазирнути в «Досьє» будь-якої компанії в CONTRAGENT, аби дізнатись про кількість її працівників, або в розділ «Податковий борг» для отримання інформації щодо заборгованості ФОПів, та остаточно скласти «портрет» контрагента.

Варто зазначити, що перевірка контрагентів ґрунтується на використанні інформації виключно з офіційних джерел – від реєстру підприємств до пошуку в реєстрі судових справ. Зокрема, з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиного державного реєстру судових рішень, офіційних рішень Вищого господарського суду України щодо банкрутства, а також із баз даних щодо податкових боргів за суб’єктами господарювання, плану державних перевірок підприємств тощо. Отже можна бути впевненим в інформаційній достовірності і попередити співпрацю з неблагонадійними партнерами.