Майбутнє юридичної професії – у максимальній автоматизації

  • 21/09/2018

Форум Адвокат Формула успехаВже традиційно восени Асоціація адвокатів України проводить Форум «Адвокатура. Формула успіху». Цьогоріч він зібрав біля двохсот учасників, щоб обговорити новації, тенденції та нові стратегії будування власного бренду в юридичному бізнесі. Компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка є провідним розробником інформаційно-правових продуктів і сервісів на основі сучасних IT-технологій, виступила інформаційно-аналітичним партнером та безпосереднім учасником заходу.

Олександ Попов«Майбутнє юридичної професії – у максимальній автоматизації рутинної роботи, зокрема legal research», – зазначив керівник напрямку ЮРЛІГА в компанії ЛІГА:ЗАКОН Олександр Попов.

Зокрема, під час інтерактивного майстер-класу «Заощаджуємо час для головного: робота з інформацією для адвоката» він розповів професійній юридичній спільноті про розвиток інформаційно-аналітичних продуктів, що покликані скоротити витрати юристів на здійснення «чорнової» роботи – пошук судових рішень і нормативно-правових актів, порівняння за їхніми редакціями, створення власних добірок документів тощо.

Нещодавно компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала оновлену Платформу LIGAZAKON.NET, на якій «встановлено» 14 продуктів і сервісів, у т.ч. для юристів, адвокатів. Для них створено відповідне професійне середовище, де вже сьогодні можна працювати одночасно з нормативними документами, судовими рішеннями, аналітикою, отримувати правові новини, консультуватися з експертами та використовувати різноманітні опції у вигляді калькуляторів, шаблонів договорів тощо.

На всі продукти та сервіси поширюється єдина авторизація. Отже, коли юрист починає користуватися хоча б одним продуктом, автоматично отримує можливість працювати з усіма іншими продуктами Платформи LIGAZAKON.NET, у кожного з яких є open-рівень. Крім того, за всіма продуктами та сервісами можна здійснювати наскрізний пошук і формувати «Обране». По-перше, це значно економить час і дає можливість отримати максимально повний результат, по-друге —  дозволяє користувачеві сформувати особистий робочій простір.

Нині у Платформу LIGAZAKON.NET інтегровані Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН, система аналізу судових рішень VERDICTUM, система перевірки і моніторингу бізнес-партнерів CONTRAGENT та чимало інших сервісів. До речі, компанія прийняла рішення перевести на freemium-модель роботи ряд своїх продуктів, в т.ч. VERDICTUM і CONTRAGENT. Тобто, скористатися їх функціональними можливостями на Платформі LIGAZAKON.NET може кожен. Окрім того, на допомогу і юристам-фахівцям, і кожному українцю — відкрит доступ до модуля інформаційно-правовової системи «ПРАВО УКРАЇНИ».

Загалом під час форуму порушувались питання щодо майбутнього юридичного бізнесу, а саме – тенденції і конкуренція, Full-service або юридичний бутік. Також ішлося про виклики, прогнози, досягнення і розвиток юридичних компаній, маркетинг для індивідуально практикуючого адвоката – self-брендинг і найбільш ефективні інструменти просування своїх послуг, legal tech, інновацій в IT & юридичному бізнесі. Тобто дискутували саме про те, що є добрим підґрунтям для створення учасниками власної формули успіху.