Академія ЛІГА:ЗАКОН анонсувала триденний курс «Formula: відповідність податковому законодавству»

  • 20/09/2018

курс «Formula: відповідність податковому законодавству»Академія ЛІГА:ЗАКОН анонсувала триденний курс «Formula: відповідність податковому законодавству». Він відбуватиметься 23, 24, 25 жовтня в Києві та буде цікавий для бухгалтерів, аудиторів і юристів підприємств.

Під час курсу розглядатимуться питання, пов’язані з документальним оформленням операцій, ризики застосування санкцій внаслідок невідповідності обліку операцій податковому законодавству, а також практичні кейси зі створення алгоритмів контролю відповідності операцій податковому законодавству.

«Програма цього заходу побудована суто на практичних прикладах. Вона містить приклади алгоритмів у розрізі господарських операцій, відповідності форми документа елементам операції, а також поради щодо формування алгоритмів», – зазначила Любов Крикун, керівник Академії ЛІГА:ЗАКОН.

Зокрема, «Formula: відповідність податковому законодавству» складається з таких трьох модулів: алгоритми виявлення ризиків невідповідності обліку операцій податковому законодавству, алгоритми документального оформлення операцій, алгоритми контролю відповідності операцій податковому законодавству та нормам документального оформлення.

Провести курс запрошено Олену Гуль, керівника відділу комплаенсу та фінансових розслідувань ТОВ «Аксіома Консалтинг Груп», сертифікований податковий консультант. Вона має більше 10 років досвіду в підрозділах контрольно-перевірочної роботи органів ДФС, а також досвід роботи в побудові систем внутрішнього контролю у сферах будівництва, виробництва та зовнішньоекономічній діяльності.

Реєстрацію на курс вже відкрито. Отримати більш детальну інформацію та подати заявку на участь можна за посиланням .