Сервіс моніторингу SEMANTRUM підтримуватиме десять мов

  • 19/09/2018

Марина БондаренкоДо кінця року сервіс медіамоніторингу та контент-аналізу SEMANTRUM підтримуватиме десять іноземних мов. Про це розповіла в інтерв’ю LIGA.net співзасновниця Групи компаній ЛІГА і голова ради директорів ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

Зокрема, ЛІГА:ЗАКОН нещодавно взяла на свою цифрову Платформу LIGAZAKON.NET продукт спорідненої компанії з Групи ЛІГА – SEMANTRUM. Сервіс дає можливість медіамоніторингу та контент-аналізу для ЗМІ, публічних осіб, PR-департаментів великих корпорацій і державних організацій, а також тих, кому важлива репутація своєї компанії, брендів, товарів.

«Ми розвиваємо на основі машинного навчання і штучного інтелекту нетривіальні рішення для аналізу медіаконтенту, великих масивів неструктурованих даних», – сказала Марина Бондаренко.

Вона зазначила, що на сьогодні SEMANTRUM має попит не лише у піарників, ЗМІ, публічних персон і політиків, а також державних органів, яким важливо відстежувати кризові теми і оперативно на них реагувати. «Це наші цільові аудиторії тут і зараз. Але майбутнє цієї технології, сподіваюся, ширше, ніж кордони нашої країни», – уточнила голова ради директорів ЛІГА: ЗАКОН.

Згідно з планами до кінця року сервіс підтримуватиме десять іноземних мов, зокрема англійську, іспанську, німецьку тощо.