У Києві відбудеться конференція SAFE SIDE з юридичної безпеки підприємства

  • 18/09/2018

SAFE SIDE: ПРАВО НА ЗАХИСТ БІЗНЕСУ4 жовтня в Києві відбудеться конференція SAFE SIDE: ПРАВО НА ЗАХИСТ БІЗНЕСУ, яка дасть можливість її учасникам комплексно поглянути на найважливіші питання юридичної безпеки бізнесу. Її організувала Академія ЛІГА:ЗАКОН для представників юридичних служб підприємств і адвокатів.

«Постійні зміни в законодавстві, недобросовісна конкуренція, перевірки фіскальних органів, трудові конфлікти – усе це ризики, з якими стикається кожен бізнес, незалежно від розміру, на всіх етапах свого становлення й розвитку. І управління ризиками є для керівників найважливішим інструментом, який дає їм змогу не лише убезпечити бізнес, а й досягати нових успіхів», – прокоментувала Любов Крикун, керівник Академії ЛІГА:ЗАКОН.

Під час конференції спікери, а це представники відомих юридичних фірм, зокрема досвідчені адвокати й аудитори, поділяться своїми кейсами, докладно розкажуть про можливі ризики й кризові ситуації для бізнесу, можливі трудові конфлікти на підприємстві, податкову безпеку, захист інтелектуальної власності та корпоративних прав.

Крім того, юристи-практики нададуть рекомендації щодо захисту бізнесу від негативного впливу зовнішніх і внутрішніх загроз, дестабілізуючих факторів.

Захід відбудеться в готельному комплексі «Софіївський Посад» (Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 81/2). Реєстрацію на нього вже відкрито. Подати заявку на участь можна на сторінці SAFE SIDE.

Не забуваймо, що правильно сформована юридична безпека підприємства – це запорука успішного розвитку будь-якого бізнесу.