ЛІГА:ЗАКОН і надалі розвиватиме комплексні сервіси для бухгалтерів

  • 18/09/2018

Марина БондаренкоКомпанія ЛІГА:ЗАКОН має намір і надалі розвивати комплексні сервіси для бухгалтерів. Про це розповіла в інтерв’ю LIGA.net співзасновниця Групи компаній ЛІГА і голова ради директорів ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

Наразі компанія сформувала на платформі LIGAZAKON.NET цілісне професійне середовище для представників бухгалтерських і фінансових служб підприємств, де акумулювала цілу групу бухгалтерських продуктів, а також необхідну для цієї категорії фахівців актуальну інформацію й аналітику. Зокрема, сервіс електронної звітності та документообігу Liga:REPORT, електронний сервіс ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ з необхідними бухгалтеру консультаціями, електронне видання для практикуючих бухгалтерів, фінансистів та аудиторів БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, перше в Україні систематизоване джерело інформації про застосування міжнародних стандартів фінансової звітності ВІСНИК МСФЗ, актуальні новини від БУХГАЛТЕР.UA, а також online-сервіс персонального консультування з питань оподаткування та бухобліку ОСОБИСТИЙ ЕКСПЕРТ. Поряд – різноманітні бази, довідники та ін.

Окремо Марина Бондаренко вказала на сервіс подачі електронної звітності та документообігу Liga:REPORT, який компанія вивела на ринок у квітні 2016 року на прохання користувачів продуктів ЛІГА:ЗАКОН. «Багато років у своїх системах ми поставляли бланки і шаблони для звітності. Дуже логічним став запит дати можливість безпосередньо в системі заповнити і відіслати звіти. Тобто, зробити сервіс для подачі звітності безпосередньо в наших продуктах. Навесні 2016 року ми випустили першу версію нашого сервісу і збиралися його поступово розвивати. Втім, трапилася історія, пов’язана з вірусом Petya. Це стало катастрофою для багатьох компаній, ми це прекрасно з вами знаємо. Тому ми швидко почали просувати Liga:REPORT на ринок, щоб дати можливість людям безпечно здавати звітність e режимі онлайн», – розповіла вона.

За її словами, сьогодні Liga:REPORT користується попитом серед бухгалтерів підприємств та приватних підприємців. Разом з тим, ЛІГА:ЗАКОН не хоче перетворювати його суто в сервіс подання звітності до держорганів. «Ми хочемо більше функціоналу для бухгалтерів – від довідників і підказників до калькуляторів. У Liga:REPORT є модуль, наприклад, що дозволяє оцінювати ризики блокування податкових накладних. І в нього вже вбудовано систему зовнішнього документообігу від нашого партнера – Документ.Онлайн», – зазначила Марина Бондаренко.

Голова ради директорів ЛІГА:ЗАКОН також додала, що не всі послуги компанія збирається розробляти своїми силами – на новій Платформі LIGAZAKON.NET будуть присутні продукти інших виробників, а все разом це створюватиме і працюватиме як єдина екосистема для представників бізнесу.