Компанія ЛІГА:ЗАКОН розпочинає бухгалтерський тур Україною

  • 17/09/2018

Всеукраїнський бухгалтерський турКомпанія ЛІГА:ЗАКОН розпочинає Всеукраїнський бухгалтерський тур. Вона відвідає Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Львів і Вінницю, де проведе серію практичних семінарів «Квартальна звітність за 9 місяців».

Перший такий захід відбудеться вже 26 вересня в місті Київ. Його актуальність обумовлена черговими змінами щодо складання фінансової та бюджетної звітності. До того ж, розглядатимуться актуальні питання з ЄСВ та зарплати, податку на прибуток, ПДВ, 1ДФ, ТЦУ.

Спікери – досвідчені лектори-практики компанії ЛІГА:ЗАКОН.

 

Юрий Циганок

Юрій ЦИГАНОК,

керівник Центру бухгалтерської експертизи від ЛІГА:ЗАКОН:

«Форму декларації з податку на прибуток Мінфіном досі не змінено, хоча зміни у Податковому кодексі України в частині деяких податкових коригувань діють ще з 1 січня. Отже говоритимемо, як відобразити нові коригування у старій формі».

 

 

Галина Зубар

Галина ЗУБАР,

головний редактор видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН:

«Не секрет, що з року в рік стає дедалі більше бухгалтерів, які воліли б скасувати ПДВ. І причина навіть не в тому, що держава регулярно робить суворішими правила гри, а саме в тому, що контролери самостійно змінюють ці правила, інколи навіть без попередження та в обхід чинного законодавства.

На жаль, не в наших силах скасувати ПДВ, проте ми регулярно моніторимо роз’яснення контролюючих органів. Тому будемо корисні нашим колегам-бухгалтерам, які буквально змушені балансувати, зокрема, між чинним законодавством і «фіскальною думкою».

 

Світлана Лістрова

 

Світлана ЛІСТРОВА,

бухгалтер-експерт ЛІГА:ЗАКОН:

«У вересні першою скрипкою під час подання звітності з ЄСВ був Класифікатор професій, у жовтні запрацював новий порядок фінансування лікарняних декретних. Тому на семінарі з’ясуємо:

  • як користуватися Класифікатором професій й навіщо він потрібен;
  • як виправити допущені у вересні помилки під час заповнення таблиці 5 Форми № Д4;
  • як звітність з ЄСВ впливає на розрахунок лікарняних і декретних й що з 1 жовтня перевірятиме Фонд соцстраху;
  • які питання перевіряє інспектор праці й за що найчастіше штрафують та як цього уникнути».

 

Компанія ЛІГА:ЗАКОН запрошує бухгалтерів на семінари, присвячені актуальним питанням підготовки квартальної звітності за 9 місяців. Тільки найкорисніша інформація!

26 вересня – Київ

2 жовтня – Харків

3 жовтня – Запоріжжя

9 жовтня – Одеса

10 жовтня – Львів

17 жовтня – Вінниця

Отримати додаткову інформацію та зареєструватися можна на офіційній сторінці  Всеукраїнського бухгалтерського туру від ЛІГА:ЗАКОН. Для тих, хто не зможе особисто відвідати семінар, є можливість придбати онлайн-трансляцію заходу.