Бізнес-інсайт: Андрій Кравченко виступить на Форумі креативних індустрій

  • 05/09/2018

Інновації і бізнес завжди тісно пов’язані, а креатив у їхньому розвитку посідає далеко не останнє місце. Саме про це йтиметься на III Форумі креативних індустрій, одним зі спікерів якого виступить керівник сервісів аналізу і моніторингу (SEMANTRUM, SMS-МАЯК, CONTRAGENT) від компанії ЛІГА:ЗАКОН Андрій Кравченко.

 «Говоритимемо про те, як отримати бізнес-інсайти, створювати нові b2b і b2c сервіси й ефективно працювати з відкритими даними. Також розповім про вплив інформаційних технологій на трансформації в управлінні на прикладі екосистем бізнесів, а також про захист бізнесу і роботу з репутаційні ризики», – поділився спікер. За його словами, фахівці в галузі штучного інтелекту (AI) і машинного навчання (ML) готові застосувати всі свої знання, щоб максимально сприяти бізнесу у вирішенні його потреб і підвищенні ключових показників ефективності.

 Форум відбудеться 7 вересня в Києві й об’єднає експертів із різних галузей, які створюють «Ефект Медичі» в Україні. Саме з цього заходу розпочнуться Дні креативності в Україні – серія освітніх сесій, відео-показів, конкурсів та виступів, які організовує офіційне представництво Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні разом із партнерами.

 Перший із днів день буде присвячено питанням успішного впровадження інновацій для бізнесу, пошуку партнерів і розвинення українського інтелектуального продукту. Зокрема, українським технологіям, що згодом можуть змінити «правила гри» на міжнародному рівні. А ще – про безмежну силу креативного мислення і цифрових технологіях майбутнього.

 Другий день – публічна дипломатія і пошук факторів, що впливають на формування національної ідеї. «Говоримо про кіно, освіту, молодь, ЗМІ, громадські ініціативи, заборонені теми і суспільство в цілому. А також про те, як не вистачає хороших новин і гумору в нашому житті », – прокоментували організатори.

 Загалом протягом двох днів виступить 100 спікерів із 13 індустрій України та зарубіжжя – успішні підприємці, міжнародні фахівці та відомі бізнес-тренери. Якщо поквапитися, то ще можна встигнути купити квиток на найбільш креативний захід цієї осені.

 Інсайт: скористайтеся промо-кодом на знижку 50% – LIGA2018LIM