АКАДЕМІЯ ЛІГА:ЗАКОН відкриває новий діловий сезон 

  • 03/09/2018

АКАДЕМІЯ ЛІГА: ЗАКОН відкриває новий діловий сезон. І почне вона його з практичного семінару, присвяченого новим юридичним механізмам Закону про ТОВ. 

Програма «50 бізнес-акцентів Закону про ТОВ» містить такі питання, як нова форма статуту і вимоги до нього, корпоративний договір як новий механізм побудови відносин між учасниками, органи управління ТОВ та їх повноваження. Також ітиметься про придбання і передачу корпоративних прав, особливості збільшення статутного капіталу, про можливе рейдерство і корпоративні війни. Крім того, податковий адвокат і керівник юридичного центру «Смирнов і Партнери» Олександр Смирнов під час практикуму, що відбудеться 4 вересня в Києві, поділиться прикладами документів щодо підтвердження повноважень директора.

Чи можна ввести в експлуатацію об’єкти після 1 вересня 2018, тобто після набуття чинності нових державних будівельних норм? Відповідь на це питання можна буде отримати 5 вересня на практичному семінарі адвоката, керуючого партнера «Бізнес Форс» Віталія Правдюка. Він проаналізує причини і реальні наслідків прийняття впродовж цього року майже десяти нових державних будівельних норм. Значну увагу також приділить «свіжій» судовій практиці з питань будівництва. Планується, що участь у практикумі «Будівництво-2018» також візьме представник розробника ДБН Б.2.2-12: 2018.

10 вересня в Києві відбудеться практикум-тренінг «Управлінський облік очима юриста» Сергія Поліщука, керуючого партнера АФ «Юскутум-аудит». Він має на меті дати юристам необхідні знання щодо прикладних фінансів і обліку. Вони не завадять для професійного зростання і аргументаційної підтримки управлінських рішень, що приймаються. Формат практикуму повністю побудовано на вирішенні практичних прикладів.

Політика у сфері міжнародного оподаткування – тема нового практичного семінару «Нове податкове планування» від Олега Дерлюка, керуючого партнера Stron Legal. 12 вересня він розповість про те, що впливає на регуляторне середовище на даний час, зробить акцент на відкритті розрахункових рахунків у 2018 році, проблемах і рішеннях при проходженні AML, KYC перевірок, а також наведе приклади теперішнього використання офшорних компаній, розкриє техніки побудови корпоративних структур у сучасних умовах.

Ще один актуальний захід – «Лабіринти антимонопольного законодавства і нова практика АМКУ» – відбудеться 19 вересня. Він передбачає участь виключно керівників підприємств, маркетологів і юрисконсультів. Йтиметься про зміни у правовому регулюванні вертикальних угод у відомчих актах АМКУ, про вимоги до агентських угод і комерційного посередництва, про ризики Single Branding-угод, заборонені умови в угодах із онлайн-торгівцями тощо. Проведе практикум екс-голова юрдепу АМКУ, партнер юридичної компанії «Астерс» Олександр Вознюк.

Отже, осінь починається активно і, в той самий час, професійно. Приєднуйтесь до учасників практикумів АКАДЕМІЇ ЛІГА:ЗАКОН. Усі заходи проводитимуться в БЦ «ЛІГА», Київ. Реєстрацію на них вже відкрито.