ЛІГА:ЗАКОН збирає інформацію про компанії та юристів-волонтерів, які допомагають постраждалим в АТО

  • 27/10/2014

Lowers-PatriotДо ЛІГА:ЗАКОН останнім часом почали звертатися компанії та громадяни із зони АТО, яким необхідна правова допомога. Компанії та громадяни вперше стикаються з проблемами, які ще кілька місяців тому не могли собі навіть уявити: як отримати статус учасника АТО; як довести, що поранення отримано в результаті участі в АТО; які соціальні виплати або пільги передбачені для учасників АТО, для членів сімей загиблих і т.д.

Окрема тема – правова допомога бізнесу, який опинився на території військових дій і не може вести свій бізнес по законам мирного часу.

Для того, щоб акумулювати різноманітну правову та довідкову інформацію з питань, які виникають у зв’язку з АТО, на порталі ligazakon.ua створена онлайн-платформа правової допомоги учасникам та потерпілим в АТО. Представлена ​​тут інформація допоможе знайти необхідні адреси, номера телефонів або навіть роздрукувати інструкцію про те, що і в якій послідовності необхідно робити.

Однак постраждалі в АТО компанії або громадяни часто потребують правової консультації, реальної адвокатської допомоги. Тому самим відвідуваним розділом спецпроекту є список контактів компаній і юристів, які готові безкоштовно надавати правову допомогу постраждалим.

ЛІГА: ЗАКОН звернулася до своїх абонентів, серед яких багато юркомпаній, юристів, адвокатів, і звертається до відвідувачів порталу ligazakon.ua: якщо Ви вже надаєте безкоштовну правову допомогу постраждалим в АТО або можете її надавати, повідомте про це тут: http: // getup.ligazakon.ua/povidomlennya-legal-ato/

Інформація про Вас буде опублікована на онлайн-майданчику правової допомоги постраждалим в АТО. Можливо, саме Ви допоможете тим, хто опинився зараз один на один з проблемами, вирішити правову частину цих проблем.

Допоможемо постраждалим українським підприємцям і громадянам не тільки знайти вихід з несподіваних ситуацій і отримати правову підтримку, а й відчути небайдужість та турботу з боку професійного юридичного співтовариства.