Бізнес стане на Єдину платформу

  • 27/08/2014

vse_prod1Компанія «ЛІГА: ЗАКОН» випустила принципово нове рішення для підприємств України – Єдину інформаційну платформу ЛІГА:ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ. Це некомерційний проект, створений для підтримки українського бізнесу як реакція на вкрай непрості сформовані умови в країні.

Головна задача Платформи – забезпечити швидке інформування керівника і всього підприємства про законодавчі зміни.

Правовий бліц-аналіз головних подій за день; зведення новин для бухгалтера і юриста; тези правил і дій щодо зовнішніх і внутрішніх загроз для компанії (БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ) і база НПА (ПРАВО УКРАЇНИ) – вся ця оперативна інформація в Єдиній платформі тепер буде доступна ТОП-менеджменту для ефективного управління підприємством.

Голова правління компанії «ЛІГА:ЗАКОН» Марина Бондаренко зазначила: «Цінність нової пропозиції полягає в тому, що ми випустили некомерційний продукт для керівника, що забезпечує інформаційну озброєність для всього підприємства. Стартував проект до Дня незалежності України, з ідеєю підтримати український бізнес, адже сьогодні кожен бореться за незалежність України, і бізнес не виняток. Проінформований бізнес – це вже частина успіху в боротьбі за єдину країну! ».

«Що стосується інформаційно-правової підтримки діяльності українських компаній, зараз на перший план вийшли три основні проблеми”, – резюмує Маляренко Оксана, маркетинг-директор компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

«По-перше, законодавче поле, а з ним і правила гри змінюються не просто часто, а блискавично, і часто – радикально. Співробітники не встигають відстежити і проаналізувати зміни, що безпосередньо впливає на бізнес-модель і прибуток компанії, а ми знаємо, що сьогодні більшою мірою йде конкуренція на ринку не товарів, а бізнес-моделей …

По-друге, джерел інформації начебто й багато, але на збір загальної картини йде маса часу. Також часто немає довіри до зібраної інформації. У відкритих джерелах, як правило, фіксується «голий» факт самої події, а ТОП-менеджменту важливо розуміти наслідки, загрози або ж, навпаки, можливості, які стоять за цим фактом.

По-третє, не всі ключові співробітники компанії проінформовані однаково, що тягне за собою різну трактовку, що відбувається, різну оцінку і як наслідок – неприйняття оперативних заходів, як того вимагає ситуація. Виникають конфлікти, ризики, часто керівник не впевнений у злагодженості дій своєї команди, в безпеці свого бізнесу ».

Єдина інформаційна платформа ЛІГА:ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ  вирішує перераховані проблеми і суттєво спрощує функціонування бізнесу в період змін: сигналізує керівнику та ТОП-менеджменту про найважливіші за день факти в правовому полі; дає бліц-аналіз події – загрози, можливості для бізнесу; встановлюється на робочих комп’ютерах у фахівців і керуючої ланки, що дає однакове розуміння проблематики. Компанія стоїть на одній правовій основі, керівник впевнений у своїй команді, ризики мінімізовані, профільні служби працюють злагоджено і ефективно.

Функціонально – з Платформи тепер стартують всі продукти ЛІГА:ЗАКОН (системи ЛІГА:ЗАКОН, «VERDICTUM», видання «БУХГАЛТЕР & ЗАКОН», «ЮРИСТ & ЗАКОН», БУМ: Бухгалтерський Розумний Модуль).

На даний момент Платформа – проект на підтримку існуючих користувачів ЛІГА:ЗАКОН, саме вони першими зможуть випробувати її в дії. Платформа буде встановлюватися на підприємстві кожному комерційному користувачеві на його ПК з будь-яким продуктом ЛЗ, плюс два додаткових місця (як правило, їх ставить собі керівник та фінансовий директор компанії).

Розвиток проекту планується з урахуванням і на основі зворотного зв’язку з діловою спільнотою. Для цього зараз активно збирається інформація для визначення подальшого вектору розвитку Платформи.