ЛІГА:ЗАКОН готує до випуску планшетну інформаційно-правову систему ЛЗ ЮРИСТ

  • 10/10/2014

tProdNewsКомпанія «ЛІГА: ЗАКОН» анонсує випуск планшетної інформаційно-правової системи ЛЗ ЮРИСТ. Додаток буде працювати на планшетах під Android та iOS.

Система ЛЗ ЮРИСТ стане незамінною програмою для юристів, юрисконсультів, адвокатів, нотаріусів, суддів, прокурорів, слідчих, яким доводиться працювати з правовою інформацією поза офісом, виїжджати у відрядження і т.д.

Юристи,  які звикли працювати з офісними правовими системами, тепер буде комфортно працювати і в планшетному додатку із законами та  нормативно-правовими документами, оскільки тут є і редакції документів на будь-яку дату, і зворотні зв’язки, і можливість додати до тексту свої коментарі або зберегти документ в обраному .

В планшетній системі крім законодавчої інформації також є коментовані кодекси, судові прецеденти, типові договори і шаблони, різні довідники, база оголошень про банкрутство підприємств, а також законопроекти із коментарями до них і моніторинг законодавства.

Інформація в планшетній системі ЛЗ ЮРИСТ зручно систематизована. Є можливість швидко знайти необхідний документ за допомогою пошуку за різними реквізитами документа і по контексту, також можна фільтрувати результати пошуку за різними параметрами.

Планшетна система працюватиме в режимі онлайн і оффлайн, коли немає доступу до інтернету. Оновлення інформація в системі щоденне.

В даний момент Планшетна система ЛЗ ЮРИСТ проходить етап передпродажної підготовки. Згодом її можна буде скачати на AppStor, на Play Market або замовити через сайт ligazakon.ua.