Підвищення цін близько … готуйся до 8Р!

  • 15/05/2019

15 травня ціни на всі категорії квитків конференції 8Р 2019  піднімуться. Ти ще можеш заощадити до 2000 грн на кожному!

Цього року 8Р пройде 13 липня і збере 1800+ учасників. Вони стануть свідками найпотужнішої битви за звання “Кращий спікер” конференції 8Р.

45+ спікерів-професіоналів готові робити найсоковитіші, корисні і практичні доповіді, палити найсекретніші фішки, щоб стати №1.

У потоці Інтернет-маркетинг для бізнесу доповіді для тебе готують:

David Braun (Weblium), Іван Кравець (Prom.ua), Олександр Жиляєв (Comfy.ua), Андрій Буренок (TripMyDream), Олексій Тараненко (Rozetka.ua), Олексій Вітченко (Founder групи IT компаній і венчурний інвестор), Костянтин Червяков (Ringostat).

Любиш брати від життя все? Ти маєш змогу вільно переміщатися між п’ятьма потоками і брати максимум корисної інформації:

SEO для фахівців: Internet Marketing Ninjas, Serpstat, Firelink.Media, just-magic.org, SEOINC, AdmixGlobal, Netpeak Software;

PPC для фахівців: Школа веб-аналітики Андрія Осипова, eLama, ЛУН, OZON.travel;

Арбітраж трафіку: Barium, RichAdvert, Seo.Ua;

SMM & Digital: Планета Кіно, Median Ads, Grape, NGN.Agency, Sigma, Soda.

Одними доповідями акули інтернет-маркетингу не обмежуються. Протягом всього дня учасники зможуть поспілкуватися з кожним спікером особисто. Для цього буде 5 залів, 2 шатра, 2 лаунж-зони, тераса і безліч міні-локацій для нетворкінгу.

В кінці вечора відбудуться легендарні панельні дискусії. Головною зброєю, як учасників, так і спікерів, стануть найсекретніші дієві фішки інтернет-маркетингу. Умови перемоги прості: хто спалив найбільше фішок, той і №1!

Не забувай про виставку стендів 8Р, де топові компанії будуть ділитися своїми Лайфхаками. Збирай наліпки на стендах, заповнюй квест-карту і вигравай супер-цінні призи на закритті конференції! Не виграв нічого на закритті? Не біда, адже це та сама win-win situation. Ти вже точно обзавівся десятками корисних контактів, отримав класні знижки і багато ніштяків на стендах.

А в кінці вечора на тебе чекає найзапальніша Beach Afterparty ever! Відзначимо ювілей 8Р як годиться: з тамадою, конкурсами та тортом зі свічками.

Упевнений, що зможеш таке пропустити? Хапай промокод на знижку 10% LigaZakon_8P і пам’ятай: підвищення цін близько!

ПРИДБАТИ КВИТОК

Организаторы — агентство интернет-маркетинга Netpeak и Octopus Events.