FinAwards 2019

 • 11/05/2019

15го травня буде оголошено підсумки конкурсу головною роздрібної премії банків України – FinAwards 2019, засновниками якої є фінансовий супер-маркет Finance.ua і сайт про фінанси та інвестиції Minfin.com.ua

Конкурс проходить за підтримки Генерального партнера – міжнародної платіжної системи MasterCard.

За словами організаторів, унікальність FinAwards 2019 полягає в тому, що це єдина премія в Україні, в рамках якої банки оцінюються з точки зору клієнтського досвіду. Чесність, доступність, технологічність, лояльність, якість обслуговування – ось основні критерії для визначення переможців.

Ця премія не про те, як банки дивляться на свої товари і послуги. Це премія про те, як на них дивляться клієнти, кінцеві споживачі фінансових послуг.

Цього року команда експертів сайтів Minfin.com.ua і Finance.ua спільно з авторитетним журі вибирають кращі банки в 15 номінаціях.

 Категорія “Продукти та технології”:

 1. Кредит готівкою;
 2. Депозит / Внесок терміновий;
 3. Кредитна карта mass;
 4. Кредитна карта VIP;
 5. Дебетова карта mass;
 6. Дебетова карта VIP;
 7. кобрендингова карта;
 8. Інтернет-банк;
 9. Мобільний банк;
 10. Технологічний банк.

 Категорія “Впізнаваність і довіру”:

 1. Стійкий банк – банк, якому довіряють;
 2. Народний банк – банк з кращою якістю обслуговування клієнтів;
 3. Рекламна кампанія.

 Категорія “Кращий топ-менеджер банку”:

 1. Керівник роздробу;
 2. Банкір року

Переможців премії 15-го травня очікує урочиста церемонія нагородження та FinParty в київському клубі DeFleur.

Організатори запрошують не тільки топ-менеджерів банків, а й команди роздрібного бізнесу, всіх хто щодня вносить свій внесок в його розвиток: керівників з маркетингу, розробці продуктів, продажу, інформаційних технологій, картковому бізнесу. Це унікальна можливість познайомитися і обмінятися досвідом з колегами, відпочити і весело провести час.

“Ми хочемо зібрати разом співробітників банків, які створюють вигідні фінансові продукти для своїх клієнтів, а також забезпечують відмінний клієнтський досвід. Буде драйвово, цікаво і незвично. “- розповідає один з організаторів конкурсу, керівник сайту Minfin.com.ua Іван Євтушенко.

«Як лідер платіжного ринку України компанія Mastercard рада виступити партнером премії FinAwards 2019, покликаної відзначити кращі фінансові продукти і практики клієнтського досвіду в банках. Український ринок – дуже динамічний, ми спостерігаємо, як росте попит з боку споживача на інновації, швидкість, простоту і якість обслуговування. Українські банки дуже прогресивні, багато банківські продукти можна сміливо назвати не тільки унікальними на локальному ринку, але і в європейському масштабі. Ми раді підтримати вибір журі і користувачів – і відзначити тих, хто сьогодні активно розвиває фінансову індустрію і cashless в Україні », – підкреслила Інга Андрєєва, генеральний директор Mastercard в Україні.

Захід пройде у відкритому форматі. Щоб відвідати його, поспілкуватися та обмінятися досвідом з колегами, а також познайомитися з топовими банкірами досить купити квиток на сайті: https://new.minfin.com.ua/finawards-2019?utm_source=lz&utm_medium=reliz