AGROSHOW Ukraine 2019 – головна агроподія весни в Черкасах

  • 24/04/2019

Уже 16–19 травня в м. Черкаси на території аеропорту відбудеться III Міжнародна агропромислова виставка AGROSHOW Ukraine 2019, яка на сьогодні є однією з найбільших агровиставок України та відбувається в унікальному форматі – eкспо-фест.

Цього року учасники й організатори дивуватимуть вас неймовірною програмою, яскравими стендами та неперевершеною атмосферою, адже виставка відбуватиметься в стилі AgroCarnaval.

У межах агропромислового експо-фесту AGROSHOW Ukraine 2019 відбудеться справжнє автомобільне свято.

Під час Cherkasy Auto Show на вас чекає автомобільна експозиція від найкращих брендів, спеціально підготовлена траса для тест-драйвів, фуд-корт, розважальна програма та багато неймовірних вражень.

Родзинки програми

16 травня

11:00–11:30 – парад техніки;

11:30–12:00 – агрокарнавал. Шоу-програма.

Протягом усього дня відбуватимуться розіграші серед зареєстрованих відвідувачів.

 17 травня – шоу-миття тракторів.

18 травня – змагання навантажувачів.

19 травня – агрокінотеатр.

Щодня під час виставки працюватиме конференц-зал, де відбуватимуться навчальні семінари, майстер-класи із землеробства та демонстрації с/г техніки на полігоні.

17 травня у рамках ділової програми відбудеться семінар від компанії ЛІГА:ЗАКОН, під час якого експерти розкриють такі теми:

  • «Агро-2019: окремі податкові нюанси та маневри. Аналіз актуальних роз’яснень і практичні рекомендації» (Галина Зубар, головний редактор видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН);
  • «Безпечний бізнес в агросфері. Як протидіяти шахрайським схемам» (Андрій Кравченко, Project Manager бізнес-лінії «Сервіси аналізу та моніторингу» компанії ЛІГА:ЗАКОН; Анастасія Шевченко, керівник департаменту створення юридичного контенту інформаційно-правових продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН).

Також на території виставки цьогоріч розміститься ярмарок, куди з’їдуться майстри з усієї України. Там ви знайдете для себе прикраси ручної роботи, великий вибір кераміки, посуду, виробів зі шкіри, сувеніри, одяг, кондитерські вироби, алкогольні напої та багато іншого.

Запрошуємо вас відвідати AGROSHOW з друзями та родиною. Чекаємо всіх на AGROSHOW Ukraine 2019! Діє онлайн-реєстрація на сайті.

Більш детальну інформацію вам нададуть за тел.:

+38 (068) 485 83 86;
+38 (0472) 500 065.
agroshow.ua@gmail.com.

www.agroshow.com.ua