Стартувало опитування малого бізнесу. Долучайтеся!

  • 03/12/2018

 

 

Компанія ЛІГА:ЗАКОН спільно з Європейською Бізнес Асоціацією та проектом підтримки малого бізнесу Unlimited Ukraine розпочинають опитування представників малого та мікробізнесу в Україні.

Запрошуємо вас долучитися до дослідження та відповісти на низку запитань.

 

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

 

Результатом опитування стане Індекс настроїв малого бізнесу. 

Індекс має на меті з’ясувати основні проблематики і тренди розвитку підприємництва в Україні. Дослідження сфокусовано на ключових аспектах, таких як:

  • загальна оцінка бізнес-клімату України;
  • огляд проблем, що перешкоджають розвитку бізнесу;
  • динаміка розвитку;
  • плани розвитку.

На основі аналізу отриманих даних буде складено репрезентативний матеріал, що служить індикатором основних бізнес-тенденцій України, та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток.

Опитування триватиме до 15 грудня 2018 року.

Кожен, хто візьме участь у опитуванні:

  1. Отримає детальний звіт з результатами на свою пошту;
  2. Візьме участь у розіграші цінних призів  для професійної діяльності. А саме:

 

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

 

Дякуємо за підтримку партнеру: 

***

ІНДЕКС НАСТРОЇВ МАЛОГО БІЗНЕСУ− 2018 вперше провела Європейська Бізнес Асоціація спільно з компанією ЛІГА:ЗАКОН у межах проекту Unlimit Ukraine.  Перше дослідження було оприлюднено навесні 2018 року, з його результатами можна ознайомитись тут.

Unlimit Ukraine – платформа для розвитку малого та мікробізнесу, створена на базі Європейської бізнес-асоціації. Проект надає комплексну підтримку для малого та мікробізнесу через освітні заходи і консультації, участь у спецпроектах, діагностику проблем бізнесу й обговорення актуальних для нього питань. Учасником проекту може стати малий і мікробізнес із формою власності ФОП без обмеження видів діяльності.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН – лідер на ринку інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів для розвитку бізнесу. Уже 26 років компанія допомагає українським підприємствам керуватись правильною інформацією для прийняття рішень. Нам довіряють уже понад 160 тисяч українських користувачів. Серед наших клієнтів: Київстар, телеканал СТБ, Нафтогаз України, EY, Епіцентр, Fozzy Group.