У Києві відбудеться форум «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні»

  • 01/10/2018

Державне агентство з питань електронного урядування України пропонує розглянути питання ведення бухгалтерського обліку бюджетних установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів. Саме з цією метою агентство організовує форум «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії», який відбудеться 2 жовтня в Києві. Передбачається, що участь у ньому візьмуть близько 300 головних бухгалтерів, керівників бюджетних установ, керівників планово-фінансових відділів установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

До програми форуму включені питання щодо впровадження ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності у державному секторі, новацій із питань електронного середовища баз даних під час моніторингу публічних закупівель та інші питання відображення законодавчих змін обліку та звітності бюджетних установ.

Детальна інформація про захід, що відбуватиметься в конференц-залі Національного спортивного комплексу «Олімпійський» (Київ, вул. Велика Васильківська, 55) і реєстрація доступна на Facebook-сторінці «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні».

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка є провідним розробником інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів на основі сучасних IT-технологій для бізнесу, в т.ч. для бухгалтерьскої спільноти, для представників державного сектору, здійснює інформаційну підтримку заходу.