Очікуємо на переможця фіналу Innovating Justice Challenge 2018!

  • 24/09/2018

Innovating Justice Challenge 2018

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, провідний розробник інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів на основі сучасних IT-технологій, що забезпечують спрощення ведення бізнесу в Україні, виступає інформаційно-аналітичним партнером українського фіналу міжнародної події, присвяченої інноваціям в праві —  Innovating Justice Challenge 2018.

27 вересня у конференц-хол БЦ «Парус» вісімка українських стартапів, обраних з-понад 400 заявок з усього світу, презентуватиме свої проекти гостям та міжнародним журі. За результатами заходу журі обере переможця, який представлятиме Україну в бізнес-акселераторі HiiL Justice Accelerator у Нідерландах. Окрім презентацій стартапів, гості дізнаються й про найбільш вагомі legal tech тренди від місцевих та голландських практиків.

Innovating Justice Challenge вже третій рік поспіль створює простір для обміну досвідом у сфері правових інновацій для бізнесу, держсектору, інвест-спільноти, стартапів, представників громадських організацій та дослідників. Минулоріч переможцем було визнано проект з онлайн-врегулювання спорів Pinky Solutions.

Детальніше про цьогорічні фінальні стартапи:

  1. Saveyourself.bot — чатбот, що рятує життя. Бот навчатиме, як поводитись у випадках булінгу та домашнього насилля.
  2. Memelex візуалізує юридичні документи клієнтів (контракти, політики конфіденційності, інше) у вигляді коміксів або більш звичних зображень.
  3. Amigo Juster — додаток для інтернет-арбітражу в Україні на основі чинного арбітражного суду.
  4. AXDRAFT Business — безкоштовна онлайн-платформа автоматизованих юридичних документів для громадян, малих та середніх підприємств.
  5. ТОЕсуд – інформаційна платформа, де відображені показники ефективності судової системи за окремим суддею на основі відкритих даних.
  6. Vkursi пропонує перевірку цілісності бізнесу за 1 клік. Це юридичний радник та алгоритм роботи з загрозами компанії на основі відкритих даних та AI.
  7. SOE ProZorro є державною системою електронних закупівель, що замінила старі паперові державні тендери. Це гібридна система з відкритим кодом, яка поєднує центральну базу даних із комерційними платформами електронного тендеру.
  8. Rent It Bot — чатбот, що створює договір оренди на основі відповідей користувачів, консультує з питань оренди, заощаджує час роботи та дозволяє користувачам регулювати відносини оренди.

Місце проведення: Київ, вул.. Мечникова 2А, конференц-хол БЦ Парус, 3 поверх.

Більш детальна інформація за посиланням: http://bit.ly/KyivInnoJustice18