Контролюйте свою нерухомість, обираючи нові способи оплати SMS-МАЯК

  • 06/09/2018

 

Компанія ЛІГА:ЗАКОН розширює можливості для користувачів сервісу SMS-МАЯК. Відтепер можна сплатити послугу, згенерувавши самостійно рахунок-фактуру в форматі pdf. Про це повідомив Андрій Кравченко, керівник моніторингових сервісів від компанії ЛІГА:ЗАКОН.

«За два роки існування SMS-МАЯК став невід’ємним механізмом контролю за нерухомістю. Щоденно до сервісу приєднуються нові представники бізнесу та пересічні українці. Тож ми постійно запроваджуємо нові можливості для комфортного користування і розширюємо функціонал», – прокоментував він.

Дійсно, процедура максимально легка та потребує не більше п’яти хвилин. Як і раніше, користувач додає бажані об’єкти нерухомості у «кошик» моніторингу. Після чого обирає один зі способів оплати: банківською карткою або виписавши рахунок.

У разі сплати за рахунком-фактурою – необхідно заповнити невелику онлайн-форму. І, отримавши рахунок на електронну скриньку, сплатити його. Після перевірки факту оплати, менеджер миттєво «відвантажує» клієнту ліцензії на використання сервісу SMS-МАЯК, що дієво моніторить реєстраційні дії щодо об’єктів нерухомого майна фізичних та юридичних осіб.