V Всеукраїнська школа з ІТ- та Інтернет права в Одесі

  • 03/09/2018

Вже 15-16 вересня Одеський осередок Ліги студентів АПУ разом з Комітетом АПУ з питань телекомунікацій, ІТ та Інтернету розпочне новий сезон. Захід з вибухової суміші найактуальнішіх сфер права 21 століття – V ювілейній Всеукраїнській школі з ІТ- та Інтернет права!

В свою чергу, компанія ЛІГА:ЗАКОН виступає інформаційно-аналітичним партнером заходу.
Цього року організатори вирішили дещо змінити формат заходу й обрали головну тему цьогорічної школи: поговоримо про Big Data & Personal Data.
Великі дані та персональні дані – новий виклик як для досвідчених юристів, так і для початківців, і навіть для студентів, що лише планують пов’язати своє життя з ІТ- та Інтернет правом! На ювілейній школі ми дослідимо протилежні позиції США та ЄС стосовно роботи з персональними даними, дізнаємось про вагомість комплаєнс спеціаліста в житті ІТ-компанії та розберемось чи можуть персональні дані бути товаром, чи це все ж частинка особистості.
На учасників також чекає серія воркшопів, які не тільки допоможуть на практиці відчути ту саму командну роботу, але й дадуть навички, які знадобляться в щоденних задачах. На воркшопах ми навчимось дизайнити зрозумілі для клієнтів договори і вести успішні переговори з опонентами. Також, разом з провідними юристами ми обговоримо трудові відносини в ІТ-компаніях та дізнаємось більше про нові професії на юридичній арені.
Серед спікерів такі відомі юристи України як Микита Полатайко, Микита Підгайний, Дмитро Гадомський, Наталія Соломахіна, Артем Кобрін, Денис Майборада, Оксана Кочкодан, Ліда Климків та ще багато яскравих фахівців юриспруденції (трохи інтриги нам не завадить). Партнерами заходу виступають Юридичне бюро Сєргєєвих, Юридична компанія “Prolegals” та Юридична компанія “Axon Partners”!
Увага! Цього року для учасників і спікерів є нове правило: слова “блокчейн” і “біткоін” – табу. Це, звісно, жарт, але дійсно в мережі вже криптовалютне передозування.
Детальнішу інформацію про школу можна прочитати тут: https://www.facebook.com/events/232678470896164/?ti=cl .
Реєстрація відкрита за посиланням: https://goo.gl/dsszyB
Контактна особа: Мілена Тетерятник, Голова Одеського осередку Ліги студентів АПУ; тел: +380671421780; email: odesahead@ligauba.org.ua.
Активісти Осередку з нетерпінням чекають побачення з майбутніми учасниками Школи, тож до зустрічі!