Осінній форум ААУ “Адвокатура. Формула успіху”! 

  • 28/08/2018

Бажаєте дізнатись формулу успіху? ААУ запрошує на Осінній форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху», який відбудеться 20 вересня 2018 р.

Вже по традиції Асоціація адвокатів України проводить форум, на якому говорить про інновації, тенденції та нові стратегії будування власного бренду в юридичному бізнесі.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН виступає інформаційно-аналітичним партнером заходу та буде розігрувати подарунки: сертифікати на продукти компанії та цікаві сувеніри. Також, на форумі керівник напрямку ЮРЛІГА Олександр Попов проведе інтерактивний майстер-клас на тему: “Економимо час для головного: робота з інформацією для адвоката”.

Форум відбудеться в конференц-холі “Депо”, вулиця Антоновича, 50.

Серед спікерів: успішні адвокати, юристи, маркетологи, провідні фахівці у сфері розвитку юридичних послуг, науковці та ін.

На заході розглянуть наступні питання:

1. Майбутнє юридичного бізнесу, а саме:

– Тенденції та конкуренція на юридичному ринку

– Full-service чи сімейний бізнес? Де знайти місце індивідуально практикуючому адвокату?

– Виклики, прогнози, досягнення і персональний вклад Вашої компанії.

2. Розвиток юридичної компанії, а саме стратегія побудови внутрішніх і командних комунікацій.

3. Маркетинг для індивідуально практикуючого адвоката, зокрема self-брендінг та найбільш ефективні інструменти просування своїх послуг.

4. Legal tech/ Інновації в IT& юридичному бізнесі.

5. Монополія адвокатської діяльності. До чого бути готовим?

Також на вас очікують майстер-класи non-stop від найкращих фахівців у сфері розвитку бізнесу, SMM, керуванні талантами, маркетингу та ін. Програма та реєстрація за посиланням http://www.uaa.org.ua/events/7858

Дізнайся формулу успіху разом з ААУ!