ЛІГА:ЗАКОН оголосила про запуск сервісу «SMS-МАЯК Іпотека»

  • 20/08/2018

SMS МАЯК ІПОТЕКАКомпанія ЛІГА:ЗАКОН оголосила про запуск сервісу «SMS-МАЯК ІПОТЕКА». Він призначений безпосередньо для іпотекодержателів, серед яких — банки, фінансові установи.

Головна функція сервісу — оперативне повідомлення про початок реєстраційних дій щодо об’єктів іпотеки. Таким чином він дозволяє запобігти нелегальним схемам з продажу заставного майна.

«Новий сервіс дає іпотекодержателю можливість вчасно дізнатися про внесення змін, пов’язаних із правом на володіння майном, і припинити незаконні дії, рейдерські атаки тощо. Повідомлення надходять йому на телефон вже на етапі подачі заявки на реєстраційні дії, а не за фактом внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно»,— повідомив Андрій Кравченко, керівник моніторингових сервісів від компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Він також зазначив, що «SMS-МАЯК ІПОТЕКА» дозволяє користувачеві завантажити Електронний цифровий підпис і побачити перелік усіх об’єктів нерухомого майна, щодо яких він є іпотекодержателем і які може поставити на моніторинг. Вартість послуги контролю та оповіщення — всього 24 грн на місяць за один об’єкт нерухомості.

Сервіс «SMS-МАЯК ІПОТЕКА» став логічним продовженням лінійки моніторингових сервісів від компанії ЛІГА:ЗАКОН. Зокрема, він доповнив сервіси «SMS-МАЯК» і «SMS-МАЯК ЗЕМЛЯ», які успішно функціонують на ринку впродовж двох років.

«Фінансові установи — це наша нова цільова аудиторія. Саме для них ми розробили цей цікавий і корисний сервіс. Тепер ми допомагаємо моніторити і контролювати об’єкти не тільки власникам нерухомості та земельних ділянок, а й іпотекодержателям»,— підсумував керівник проекту.