ЛІГА:ЗАКОН довірила SMART business впровадження CRM-системи

  • 17/08/2018

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, лідер ринку інформаційно-правових послуг і провідний розробник IT-рішень для ефективного ведення бізнесу в Україні, має намір до кінця 2018 року завершити впровадження CRM-системи Microsoft Dynamics. Консультантом із впровадження і супроводу проекту є компанія SMART business в статусі Gold Microsoft Partner.

«Ми відповідально підійшли до рішення. Звернулися за рекомендаціями до Microsoft і в результаті зупинили свій вибір на Microsoft Dynamics CRM і на компанії-інтеграторі SMART business, яка взялася забезпечити впровадження системи. Переконаний, SMART business не підведе і виконає роботи у необхідний термін», – прокоментував Сергій Лук’яненко, IT-директор компанії ЛІГА:ЗАКОН.

На реалізацію даного проекту з управління взаємовідносинами з клієнтами знадобилось 2,5 роки. Його результатом повинна стати автоматизація бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН, значення якої важко переоцінити. Це – підготовка засади подальшого зростання продуктивності компанії.

Більше того, впровадження нової CRM-системи набуває особливої актуальності у зв’язку з виведенням компанією на ринок оновленої Платформи LIGAZAKON.NET. Вона об’єднає всі продукти і сервіси ЛІГА:ЗАКОН та сприятиме у реалізації місії компанії – допомагати вести і успішно розвивати бізнес в Україні, мінімізуючи усі можливі ризики.

«За рахунок персоналізації, знання потенційних потреб кожного користувача наших продуктів, ми запропонуємо індивідуальні інструменти для розвитку бізнесу та мінімізації ризиків. Нова CRM-система дозволить швидше і якісніше обслуговувати клієнта, пропонувати йому релевантний, персоналізований продукт. Наші клієнти отримають новий рівень інформаційно-аналітичної та сервісної підтримки від нас – це частина нашої стратегії», – зазначив Михайло Городецький, директор з продажу та клієнтського сервісу ЛІГА:ЗАКОН.

У компанії впевнені, що фахівці SMART business застосують всю свою професійну експертизу і вже до кінця року ЛІГА:ЗАКОН отримає дійсно зручну і надійну CRM-систему, яка відповідає кращим світовим практикам.