У Херсоні відбудеться V Регіональний форум ААУ «Таврійські зорі»

  • 10/08/2018

Таврійські зоріКомпанія ЛІГА:ЗАКОН підтримує проведення Форуму ААУ для юристів Півдня України і виступає інформаційно-аналітичним партнером заходу.

18 серпня в Херсоні відбудеться традиційний V Регіональний форум Асоціації адвокатів України «Таврійські зорі» за сприяння Ради адвокатів Херсонської області. А інформаційно-аналітичний партнер цього юридичного заходу – компанія ЛІГА:ЗАКОН, провідний розробник інформаційно-правових продуктів та сервісів для бізнесу, юристів, адвокатів тощо.

Під час форуму розглядатимуться актуальні для фахівців адвокатури та юриспруденції  питання. Йтиметься про кримінальне право, медичне та сімейне право. Обговорюватиметься цьогоріч і діяльність адвоката щодо захисту інтересів імпортерів, реформування юстиції, новітня практика Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), дослідження на поліграфі в адвокатської діяльності.

Ба більше, на учасників очікують корисні призи від компанії ЛІГА:ЗАКОН. Переможці отримають професійне щотижневе електронне видання ЮРИСТ & ЗАКОН – незамінний помічник юристів усіх рівнів і напрямів діяльності, а також унікальну пошуково-аналітичну систему VERDICTUM для ефективної роботи з судовими рішеннями.

Участь у форумі – безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Більш детальну інформацію щодо заходу та можливості реєстрації можна отримати за тел. (0552) 49-03-35 або e-mail: i.mokina@unba.org.ua