У Києві відбудеться інвест-конференція InvestPro Ukraine, Kyiv 2018

  • 18/09/2018

InvestPro Ukraine, Kyiv 201819-20 вересня у Києві відбудеться міжнародна конференція InvestPro Ukraine, Kyiv 2018 за участю понад 300 представників бізнесу більш ніж 30 країн світу, зокрема України, країн Європи і Балтії, Близького Сходу та Америки.

Організатором заходу є Bosco Conference, а інформаційно-аналітичним партнером – компанія ЛІГА:ЗАКОН, лідер ринку інформаційно-правових послуг і провідний розробник IT-рішень для повноцінного ведення бізнесу в Україні за встановленими правилами і з максимальною безпекою.

Конференція відбудеться в Fairmont Grand Hotel Kyiv і має на меті допомогти керівникам і власникам середнього та великого бізнесу в організації безпечного виходу на ринки інших країн, уникнувши помилок у виборі структури, банку. До того ж, вони дізнаються новини ринку інвестицій, зміни у законодавстві різних країн тощо.

Основні питання InvestPro Ukraine, Kyiv 2018:

  1. Як захистити власний бізнес.
  2. Податкове планування.
  3. Відкриття рахунків та робота з іноземними банкам.
  4. Громадянство, другий паспорт та релокація бізнесу.
  5. Інвестиції у нерухомість.
  6. Альтернативні види інвестицій.

Програма заходу передбачає 20 презентацій (Україна, Литва, Латвія, Кіпр, Мальта, Угорщина, Ліхтенштейн, Швейцарія, Велика Британія, ОАЕ та інші), понад 20 експонентів, бізнес-нетворкінг із потенційними клієнтами та партнерами під час вечірнього коктейлю, обіду та coffee-break.

Отримати більш детальну інформацію і зареєструватися на захід можна за тел. +38 044 501 7887 або за посиланням.

Користувачам продуктів і сервісів ЛІГА:ЗАКОН – знижка 5%. Кількість місць обмежена.