Розумний сервіс. ЛІГА:ЗАКОН оновила Liga:REPORT і запровадила аналіз ризиків блокування ПН

  • 07/08/2018

Релиз 4.7. LigaReportВідтепер за допомогою онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT від компанії ЛІГА:ЗАКОН можна проаналізувати ризики блокування податкових накладних (ПН) або розрахунків коригування (РК).

Компанія ЛІГА:ЗАКОН анонсувала вихід нового, насправді унікального Релізу 4.7. Liga:REPORT – сучасного онлайн-сервісу з формування і подання українськими компаніями електронної звітності до контролюючих органів, обміну документами з контрагентами, реєстрації ПН, АН, ТТН тощо.

«Окрім підказок і роз’яснень, звірки документів з ЄРПН, інтеграції довідника контрагентів із ЄДР, ми додали унікальну можливість проаналізувати, чи є ризик блокування вашої податкової накладної.   Сервіс при роботі з блоком ПДВ автоматично розраховує залишки за кодом УКТЗЕД/ДКПП і аналізує їх на відповідність вимогам. Таким чином, реєструючи ПН, РК користувач поінформований про можливі ризики блокування», – прокоментувала революційний для ринку функціонал керівник Liga:REPORT Ольга Таранова.

Окрім того, працюючи з блоком ПДВ в Liga:REPORT можна швидко перевірити реєстраційний ліміт ПДВ, що значно підвищує зручність роботи користувача з податковими накладними. А при масовій відправці користувачами накладних, завдяки вбудованому розумному модулю, сервіс самостійно визначає, якому саме отримувачу має бути відправлений документ. Користувач кількома кліками може розіслати велику кількість документів різним користувачам.

Ще одна новація зацікавить компанії, які мріють про сучасний електронний документообіг (ЕДО). До сервісу Liga:REPORT додано два модулі ЕДО  від сервісів-партнерів «Вчасно» і «Документ.Онлайн». Відтепер для користувачів Liga:REPORT діють спеціальні умови на доступ до миттєвого обміну первинними документами з контрагентами. .

Крім того, користувачі сервісу можуть докуповувати необмежену кількість додаткових ліцензій Liga:REPORT для співробітників, які працюватимуть у сервісі в межах одного профілю. При цьому безкоштовний доступ для п’яти користувачів в одному профілі зберігається.

І вже незабаром користувачі Liga:REPORT зможуть придбати ключі АЦСК органів юстиції України. Зокрема, дію наявних ключів ЕЦП від АЦСК органів юстиції України або АЦСК ІДД ДФС можна подовжити онлайн через інтерфейс сервісу Liga:REPORT. В інших випадках – оформити ключі можна в офісі ЛІГА:ЗАКОН або замовивши виїзд фахівця. Продажі стартують до кінця серпня.

«Отже у сервісі Liga:REPORT є все необхідне для роботи фінансових і бухгалтерських служб компаній та грамотної і ефективної організації електронної звітності та документообігу», – констатувала Ольга Таранова.

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT – інноваційний та безпечний онлайн-сервіс звітності для компаній усіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів – комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН.