ЛІГА:ЗАКОН номінована на звання «Найкраща правова система»

  • 18/07/2018

Номиниция

З 01 липня по 30 вересня 2018 року на сайті http://ukr-choice.com/ та в розділі Премія системи 25/8 https://25h8.com/ триває опитування респондентів для вивчення думки споживачів у межах проекту «Українська народна премія».

«Українська народна премія» – це всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення найкращих товарів і послуг серед представлених на українському ринку на основі вподобань українських споживачів.

Місія рейтингу:

  • дати споживачам можливість самим вибирати корисні для себе товари й послуги, що вже забезпечить народну любов до бренда (товару/послуги);
  • нагородити найкращі товари й послуги відзнакою, яка буде якісно виділяти їх серед однотипних як такі, що викликають інтерес в українських споживачів;
  • популяризувати народні бренди.

Як стверджують організатори рейтингу, проект за своєю формою не має аналогів в Україні. Переможці в номінаціях обираються за інноваційною системою голосування: інформація про вибір респондента автоматично публікується в його стрічці новин обраної ним соціальної мережі, що є потужним рекомендаційним елементом.

Оскільки соціальне спілкування не має меж, то таким чином значно збільшується аудиторія зацікавлених користувачів, які мають гарне очікування й лояльно ставляться до учасників премії. Це робить результати голосування більш об’єктивними й дає підстави стверджувати, що переможці в номінаціях – беззаперечні лідери у своїх галузях за народним визнанням.

У 2018 році для дослідження представлено 24 споживчі категорії. Компанія ЛІГА:ЗАКОН номінована на звання «Найкраща правова система» в категорії «Сфера послуг» і має всі підстави для підтвердження позиції лідера на ринку інформаційно-правових систем у нашій країні.

Ознайомитись зі списком можна за посиланням:

https://ukr-choice.com/poll/404