Школа реальної юриспруденції – шлях до побудови успішного юридичного бізнесу

  • 16/06/2018

Школа реальної юриспруденції

Школу реальної юриспруденції акредитовано Національною асоціацією адвокатів України. Передбачено 35 залікових балів для підвищення кваліфікації адвокатів!

21 – 24 червня в Києві відбудеться практикум Школи реальної юриспруденції. Курс призначено як для юристів-практиків, так і юристів-початківців, він охоплює 30 лекцій від власників провідних юридичних компаній України, які посідають топові місця у всіх юридичних рейтингах і преміях: Тімур Бондарєв (Arzinger), Артем Афян (Juscutum), Євгеній Солодко («Солодко і партнери»), Денис Бугай (VB PARTNERS), Вікторія Єсауленко (Asters), Lavrynovych & Partners Law Firm, «Дубинський і Ошарова», Ігор Чудовський («ЧУДОВСЬКИЙ та ПАРТНЕРИ») та інші.

Від компанії ЛІГА:ЗАКОН із лекцією «Робота з інформацією для юриста: де і як найшвидше шукати, як обробляти» виступить Олександр Попов, керівник напряму «ЮРЛІГА».

У процесі навчання Ви дізнаєтеся про тренди на юридичному ринку, як побудувати успішний юридичний бізнес, які найприбутковіші практики і як їх зайняти. Найкращі експерти у сфері юридичного маркетингу та менеджменту розкажуть про просування юридичних послуг, як стати ТОП на ринку й здобути найбільших клієнтів.

Школа реальної юриспруденції – це стажування і працевлаштування для найкращих слухачів курсу в ТОПових юридичних компаніях, Верховній Раді та Київміськраді, а також унікальна можливість завести особисті знайомства зі спікерами курсу під час закритої вечірки.

Кількість місць обмежено. Жодних професійних і вікових обмежень.

Реєструйтеся тут: https://goo.gl/eJZtzG.

Сайт: http://law.realschool.com.ua.