«Адвокатська тура» збирає адвокатів – прихильників шахів

  • 11/05/2018

Адвокатська Тура

9 – 10 червня 2018 року в м. Одеса відбудеться Всеукраїнський турнір ААУ серед адвокатів із швидких шахів «Адвокатська тура».

Організаторами заходу стали Одеське обласне відділення Асоціації Адвокатів України спільно з радою адвокатів Одеської області. Інформаційно-аналітичний партнер турніру – компанія ЛІГА:ЗАКОН. Представники адвокатури – активні користувачі інформаційно-правової платформи ЛІГА:ЗАКОН, яка є повним джерелом систематизованої й достовірної правової інформації із зручними інструментами користування, які дають змогу швидко знайти і проаналізувати правову інформацію на будь-який момент часу, оцінити ситуацію та прийняти правильне рішення.

До того ж добрі шахісти, як і вправні адвокати, у власному арсеналі переваг обов’язково повинні мати високі аналітичні здібності, стратегічність, критичність і логічність мислення, уважність до деталей, гарну пам’ять, виваженість і рішучість, аби оперативно реагувати на доводи опонентів та швидко приймати правильні рішення, а головне – брати на себе відповідальність за результат.

До участі в турнірі запрошуються всі шанувальники шахів, які зареєстровані в реєстрі адвокатів України станом на день проведення турніру і мають не вище першого дорослого розряду з шахів.

Зареєструватись можна до 31 травня за посиланням https://bit.ly/2pYb9W0

У перший день змагань відбудуться групові турніри та півфінали. Наступного ж дня – фінальні ігри та урочисті нагородження переможців та учасників турніру. Ігри проходитимуть за швейцарською системою: на партію виділяється по 10 хвилин для кожного учасника – загалом тривалість партії становитиме 20 хвилин. Судити турнір будуть шахові судді міжнародної категорії та гросмейстер. Захід об’єднає близько 50-ти учасників і відомих майстрів із шахів.

 

Контакти для звернень:

Олександр Троян +38 093 70 55 320

Дарія Борисова +38 093 215 86 80

e-mail: odessa@uaa.org.ua