ЛІГА:ЗАКОН − партнер VI Національного форуму бухгалтерів «Нова Я»

  • 20/03/2018

Бухгалтери − левова частина користувачів сервісами ЛІГА:ЗАКОН. Бухгалтери − особлива аудиторія, яка завжди тримає руку на пульсі змін у законодавстві. За статистикою ЛІГА:ЗАКОН, 80 % бухгалтерів − жінки.

Кожна з цих жінок чудово знає про те, як важливо розвивати професійні навички. Однак мало хто замислюється, що на продуктивність і успіх надзвичайно впливає й особистісний розвиток.

За підтримки компанії ЛІГА:ЗАКОН VI Національний форум бухгалтерів «Нова Я» відкриває можливість навчитися зберігати баланс «робота – особисте життя» й розвивати сильні сторони своєї особистості. Традиційно − ні слова про податки, бухоблік, бюджети і звітність.

Експерти, які поділяться знаннями, – Олена Макеєва, Гарік Корогодський, Дмитро Розенфельд, Оксана Марусич, Алла Задніпровська, Олександр Олешко, Сергій Новіков.

Від ЛІГА:ЗАКОН із яскравою презентацією на тему «Щастя як вибір. Як навчитися бути щасливою» виступить Юрій Філімончук.

У межах форуму пройдуть 8 майстер-класів на теми:

  • Професійне вигорання та способи його профілактики;
  • Розкриття власного потенціалу та його максимально ефективне використання;
  • Важливість високої самооцінки та сила позитивного мислення;
  • Мотивація та самодисципліна;
  • Тонка межа між роботою на радість і рутинним зароблянням, задоволенням і обов’язками, а також родиною і самореалізацією.

«Нова Я» − простір яскравих емоцій і незабутніх вражень− пройде 11 квітня 2018 року в Chamber Plaza.

Отримайте натхнення для нових звершень. Відкрийте нові горизонти і справжні сенси, подаруйте собі свято − реєструйтеся на VI Національному форумі бухгалтерів «Нова Я».

Докладна інформація про програму та спікерів – на сайті forum6.rnba.com.ua  або на сторінці в Facebook.