IT-директор ЛІГА:ЗАКОН Сергій Лук’яненко став кращим за рейтингом BEST CIO 2017

  • 13/02/2018

Сергій Лук’яненко, директор з інформаційних технологій компанії ЛІГА:ЗАКОН, отримав статус кращого IT-керівника в номінації «Інформаційні технології» за підсумками конкурсу BEST CIO 2017 від  журналу «Компьютерное обозрение». Мета BEST CIO- визначити найпрофесійніших ІТ-директорів (CIO) українських підприємств.

Урочиста церемонія нагородження відбулася в київській галереї ArtHall D12.

Під час нагородження Сергій Лук’яненко підкреслив: «У 2017 році ІТ-підрозділ впорався зі справжнім  викликом – переходом інформаційно-аналітичної системи ЛІГА:ЗАКОН « в хмари». Ми перевели майже 20 терабайт інформації на хмарні сервери в Україні і за кордоном. Платформа LIGA:ZAKON, по суті, –  єдиний  інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму. Крім того, ми випустили три нових онлайн-продукти:Liga: REPORT – сервіс для подання електронної звітності, Особистий експерт – консультації експертів-аналітиків за запитом і систему моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Під час атаки вірусу Petya наші системи встояли, а 160 тисяч компаній-клієнтів могли без обмежень користуватися всіма сервісами ЛІГА:ЗАКОН ».

У 2017 році в 10 ювілейному BEST CIO 2017 взяли участь 33 фахівці з 11 індустрій: роздрібна торгівля, машинобудування, харчова промисловість, транспорт і логістика, енергетика, страхування, медіа, інформаційні технології, агропром, малі та середні банки, HoReCa.

У ЛІГА: ЗАКОН Сергій Лук’яненко  працює вже більше 17 років.

Про «хмари», продукти і вектори розвитку ЛІГА:ЗАКОН Сергій розповів в інтерв’ю виданню liga.net.