Юридичний практикум: спеціальний гість із Австралії

  • 01/12/2017

Лекції та практичні майстер-класи від власників ТОП-10 юридичних компаній України, які щорічно займають лідируючі позиції у всіх юридичних рейтингах: Arzinger, Spenser & Kauffman, Asters, Avellum, Lavrynoch & Partners, VB Partners, Juscutum та ін.

 

Спеціальним гостем на Школі реальної юриспруденції (гіперпосилання на сайт: http://law.realschool.com.ua/ ) буде Ken Wong керуючий партнер найбільшої міжнародної юридичної компанії “Norton Rose Fulbright” (Сідней, Австралія), яка входить в ТОП-10 юридичних компаній світу. Серед клієнтів юрфірми – провідні компанії США, Китаю, Австралії. Ken Wong це визнаний у світі фахівець в сфері IT, комерційного, інтелектуального права, комунікацій, технологій, legaltech, fintech і захисту даних (data protection).

 

Дати курсу: 7-8 грудня
Місце проведення: м.Київ, БЦ “Tower 101”, вул. Льва Толстого 57.

 

Освітня програма буде цікава практикуючим юристам, студентам-юристам, які хочуть значно підвищити свій професійний рівень, отримати унікальні знання від кращих юристів України, напрацювати зв’язки з найвпливовішими фахівцями в сфері юриспруденції, пройти стажування та працевлаштуватися в кращих юридичних компаніях України і державних органах, таких як Верховна Рада України, Київська міська рада та Кабмін.

 

Що Ви отримаєте?

  • 30 лекцій від провідних фахівців юриспруденції
  • зв’язки та особисті контакти зі спікерами курсу
  • знання про перспективні і прибуткові практики: кримінальне, інтелектуальне, медіа право, міжнародне право, IT право та інші
  • основні інструменти юридичної маркетингу, які допоможуть знаходити великих клієнтів
  • секрети ефективного юридичного менеджменту і управління, що допоможуть створити або збільшити вашу компанію
  • стажування та працевлаштування в кращих юркомпаніях України, ВРУ, Кабмін.
  • закрита вечірка зі спікерами курсу

Якщо Ви хочете створити свою юридичну компанію, довести існуючу до рівня № 1 в Україні, стати найбільш високооплачуваним юристом в країні або отримати роботу в одній з найпрестижніших юридичних компаній, то Вам необхідно пройти навчання в Школі реальної юриспруденції (гіперпосилання на сайт: http://law.realschool.com.ua/).