ЛІГА:ЗАКОН та Державна установа “Відкриті публічні фінанси” підписали меморандум про співпрацю

  • 17/11/2017

26 жовтня 2017 року ДУ “Відкриті публічні фінанси” та ТОВ “ЛІГА:ЗАКОН” підписали Меморандум про співпрацю. Меморандум передбачає співпрацю у впровадженні новітніх інформаційних технологій у звітності про використання публічних фінансів та вдосконалення функціональності Єдиного веб-порталу використання публічних коштів через  створення сприятливих умов для подання звітності на Порталі.

Серед основних напрямів співпраці меморандум, зокрема, передбачає інформаційний обмін та створення спільних проектів для апробації нових інформаційно-технологічних підходів по обміну публічною інформацією.

Відповідно до умов Меморандуму, Сторони будують свої взаємовідносини на підставі рівності, публічності, чесного партнерства, створення режиму максимальної підтримки та сприяння для досягнення мети.

 ЛІГА:ЗАКОН –  інноваційна українська компанія, яка протягом 26 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади, суспільства. Найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень, якому довіряють понад 160 тисяч користувачів. Системи ЛІГА:ЗАКОН – це джерело систематизованої та достовірної правової інформації із зручними інструментами для пошуку, що сприяють розвитку бізнесу та підприємництва.