«Хмарна перевірка» ділових партнерів на надійність − за кілька кліків

  • 23/10/2017

800x600

За перше півріччя в Україні розглянуто 19,5 тис. справ, пов’язаних із невиконанням або неналежним виконання договірних зобов’язань. Сума позовних вимог за ними становить 411,2(!) млрд грн. Ще 2567 справ пов’язані з грошовими вимогами кредитора до боржника. 744 підприємства визнано банкрутами. У зв’язку з цим бізнес приділяє особливу увагу перевірці ділових партнерів.

Багато компаній користуються CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН – хмарним сервісом моніторингу бізнес-партнерів у режимі реального часу. У системі, яка працює на основі відкритих державних реєстрів і даних, є близько 1,5 млн юридичних осіб. CONTR AGENT дає змогу СЕО та директорам володіти ситуацією в будь-якій точці світу: оперативно відслідковувати банкрутство, судові рішення, податковий борг контрагентів і конкурентів. Інформацію про контрагента можна шукати за назвою компанії, кодом МФО та П. І. Б. директора. Також cервіс допомагає в роботі фінансовим контролерам, маркетологам, менеджерам відділів продажу, закупникам.

Для комфорту користувачів ЛІГА:ЗАКОН постійно вдосконалює продукт. Нещодавно вийшла оновлена версія CONTR AGENT. Вона зручніша й функціональніша. Створено нову бібліотеку графічних зв’язків. Повну картку контрагента можна бачити, навіть не заходячи в ресурс. У досьє одразу відображається дата реєстрації компанії та статус платника ПДВ. Створено TAG-менеджер для аналітики. Упроваджено можливість взаємодії сервісу з банківськими програмами через API. В історії можна простежити зміну внеску до статутного фонду для кожного із засновників. І головне – майже всю потрібну інформацію можна одержати за кілька кліків.

CONTR AGENT інтегровано в Інформаційно-правову і комунікаційну платформу LIGA:ZAKON. Це можливість бути завжди в курсі правових трендів і ознайомлюватися з аналітикою. Крім моніторингу партнерів, CONTR AGENT – зручний інструмент для створення власної клієнтської бази, щоб розпочати й розвивати бізнес.