Інформація щодо відновлення роботи систем

  • 17/10/2017

Шановні абоненти та партнери!

Як ви знаєте, у п’ятницю СБУ оголосила про підготовку нової хвилі масштабної кібератаки. В свою чергу ЛІГА:ЗАКОН вжила низку заходів безпеки та оприлюднила офіційний лист з рекомендаціями щодо захисту від вірусів.

Ми раді вам повідомити, що ці прогнози не справдились – протягом вихідних не було зафіксовано ані кібератак, ані активізації комп’ютерних вірусів. Усі наші системи відновлюють свою роботу в штатному режимі. Зокрема, ми відновили роботу серверів, включно з сервером оновлень для правових пошукових систем ЛІГА:ЗАКОН та систем аналізу судових рішень VERDICTUM. Також ми знову тримаємо зв’язок зі своїми клієнтами та партнерами через регулярні електронні розсилки.

Дякуємо вам за готовність оперативно реагувати на офіційні попередження та дослухатися до рекомендацій наших фахівців. У червні цього року бізнес на собі відчув, яких масштабів можуть сягати кібератаки та якими складними можуть бути їхні наслідки. Це виклики нової епохи, до яких ми маємо бути готовими кожної миті. А це значить – бути інформованими, оперативно реагувати на загрози та спільно їм протидіяти. І головне: реалії сьогодення вимагають від кожного з нас пильності та обережності, зокрема, при використанні будь-яких офлайн-систем та офлайн-рішень, що потребують додаткового завантаження на ПК.

Ми наполегливо радимо своїм абонентам надавати перевагу використанню хмарних рішень – вони є  безпечними та не можуть бути використані під час вірусних атак. Розвиток хмарних сервісів є пріоритетом для ЛІГА:ЗАКОН – ми їх активно вдосконалюємо, пропонуючи своїм клієнтам найбільш інноваційні та надійні рішення.

Дбаючи про безпеку своїх абонентів та партнерів, ми і надалі будемо стежити за інформацією, інформувати вас, а також проводити заходи для протидії новим хвилям кібератак.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН