Офіційна заява компанії ЛІГА:ЗАКОН

  • 12/10/2017

LZ_logo_114x60@x2

Шановні представники бізнесу в Україні, клієнти та партнери!

Останні декілька днів з різних джерел надходять повідомлення про підвищену кіберзагрозу (можливо, на зразок Petya, WannaCry тощо), приурочену до прийдешнього національного свята 14 жовтня – Дня захисника України. Зокрема, сьогодні оприлюднено попередження СБУ про заплановану кібератаку на великі держструктури та приватні компанії. За попередньою інформацією Кіберполіції України, вірусні атаки на комп’ютерні мережі відбувалися напередодні або в день великих державних свят. Як відомо, для наймасштабнішої вірусної атаки, що відбулась в Україні напередодні Дня Конституції, використовувалось поширене офлайнове програмне забезпечення, установлене на комп’ютерах віддалених користувачів.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН із великою повагою, увагою та турботою ставиться до безпеки своїх клієнтів і партнерів. Ми вживаємо всіх необхідних і можливих заходів для захисту від втручання в роботу наших комп’ютерних систем і продуктів – від використання сучасних антивірусних засобів до суворих правил захисту зовнішнього периметра наших внутрішніх обчислювальних мереж.

Ми також з усією відповідальністю усвідомлюємо, що наші офлайнові продукти, як і ПЗ інших виробників, хакери теж можуть розглядати як потенційні інструменти для здійснення кібератак.

У зв’язку з цим ЛІГА:ЗАКОН ухвалила рішення в дні свят (13 – 16 жовтня) перейти на режим суворої ІТ-безпеки та вжити низку важливих профілактичних заходів.

У цей час у компанії буде відключено сервери, що працюють на платформі OS Windows, включно з сервером оновлень для правових пошукових систем ЛІГА:ЗАКОН та системою аналізу судових рішень VERDICTUM. Крім того, упродовж цих 4 діб компанія ЛІГА:ЗАКОН не здійснюватиме жодних електронних розсилок зі своїх електронних адрес.

Ми наполегливо рекомендуємо кожній компанії, держпідприємству та органам влади, а також клієнтам наших офлайнових продуктів із 13 по 16 жовтня:

  • відключити від електроживлення свої Windows-сервери й робочі станції;
  • відмовитися на 100 % від використання прикладного програмного забезпечення будь-якого виробника, установленого локально на серверах і локальних комп’ютерах;
  • у разі невідключення комп’ютерів не оновлювати, не скачувати й не встановлювати жодне прикладне ПЗ, що працює на операційній системі Windows;
  • не відкривати електронні листи з вкладеними файлами, навіть від відомих виробників.

Розуміючи, що тисячам наших клієнтів і в святкові дні може знадобитися доступ і робота з інформаційно-правовими продуктами, компанія ЛІГА:ЗАКОН наполегливо рекомендує використовувати лише хмарні продукти, особливо в періоди підвищених ризиків кібератак, які вороги України приурочують до наших національних свят.

Тим клієнтам і партнерам, які є користувачами лише офлайнових продуктів ЛІГА:ЗАКОН, ми надаємо в безкоштовне тестове користування наші ХМАРНІ рішення. Водночас ви зможете оцінити переваги використання цих веб-аналогів.

Як відомо, хмарні рішення безпечні та їх неможливо використати для вірусних атаках, оскільки під час користування ними жодне програмне забезпечення не завантажується й не встановлюється на комп’ютери користувачів.

Якщо Ви бажаєте скористуватися хмарними продуктами ЛІГА:ЗАКОН – замовте тестовий доступ за посиланням.

Крім того, компанія ЛІГА:ЗАКОН через кабінет користувача повідомлятиме про проведені з офіційної адреси імейл-розсилки, що посилить вашу безпеку від потенційних фішингових вірусних атак.

Шановні клієнти й партнери! Ми дуже вдячні вам за те, що багато років обираєте для своєї роботи й безпеки продукти ЛІГА:ЗАКОН, і запевняємо, що ми з турботою, професійною та соціальною відповідальністю підходимо до виробництва, супроводу своїх продуктів і сервісів. У своїй місії та на наше глибоке переконання компанія ЛІГА:ЗАКОН працює для розвитку бізнесу в Україні, вважаючи його головним драйвером розвитку країни.

Від усієї душі ЛІГА:ЗАКОН вітає всіх із прийдешнім святом Дня захисника України та бажає кожному з вас і нашій країні заслуженого розвитку й гідного рівня захищеності.

 

Компанія ЛІГА:ЗАКОН