HR-IT 2014: ЛАБОРАТОРНІ РОБОТИ

  • 01/11/2014

Практична конференція з управління персоналом в IT-сфері пройде 28-29 листопада в готелі Львів.

Тема конференції цього року – NO TRENDS! НЕ TREND-МО, А ПРАЦЮЄМО!

Учасниками конференції стануть директора по персоналу, керівники відділів персоналу, вузькі фахівці, HR-дженералісти.

В програмі конференції:

  • воркшопи, майстер-класи, блоки за рішенням кейсів;
  • екскурсія по центру Львова;
  • вечірня програма.

Паралельно буде працювати два зали, так що будь-який учасник зможе вибрати, яка тема йому цікавіше. З попередньою програмою конференції ви можете ознайомитися тут.

«HR-IT 2014: ЛАБОРАТОРНІ РОБОТИ буде особливою. – Коментує організатор конференції, директор компанії RTC Оксана Краснопольська. – Уже чотири весни ми готуємо для вас спеціальна подія, яке стало вже традиційним: конференцію, яка збирає HR-ів зі світу IT з усієї України та ближнього зарубіжжя. Але цього року ми вирішили, що для швидкого росту слухати лекції все ж мало. Щоб рости, треба не тільки слухати кращі уми, потрібно практично вирішувати нагальні завдання, бажано під керівництвом досвідчених наставників. Осіння частина нашої конференції – це новий формат для нашого ринку. Ніякої теорії – тільки практика ».

Зараз вже відома третина провідних воркшопів HR-IT`LAB. Серед них, зокрема, ви побачите засновника IT-HUNT Вікторію Мусіяченко, директора РА «Indigo», засновника HR-кухні Анну Стеценко і ведучого рекрутера РА «Indigo» Ольгу Шатоха, HRD SoftServe Лесю Бобик та Dnipro DevCenter Director SoftServe Юлію Лозинську, президента HRForum Андрія Ніколова, власників StoryActing Романа Кандибур і Стаса Шапошникова, HRD в Archers Ольгу Іванову. У міру набору нових ведучих воркшопів HR-IT`LAB, ми будемо розміщати інформацію на сторінці конференції. Слідкуйте тут.

Реєстрація, а також додаткова інформація: САЙТ конференції

Інформаційно-правовий партнер конференції – компанія «ЛІГА: ЗАКОН»