«Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі» – форум для відкритого діалогу в Харкові

  • 17/08/2017

L_ukr

3 жовтня 2017 року  розпочне свою роботу І Харківський міжнародний юридичний форум «Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі». Форум триватиме чотири дні. Основні заходи пройдуть у будівлі Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою м. Харків, вул. Пушкінська, 84 А.

Ключова ідея Форуму, присвячена найважливішим соціальним проблемам сьогодення,  актуальна не лише для юридичної спільноти, але й для широкого кола науковців і громадських діячів. В найближчі десятиліття світ продовжить  розвиватися та трансформуватися, зазнаватиме труднощів та переживатиме кризи, здійснюватиме прориви та досягатиме успіхів у розвитку технологій та боротьбі з бідністю. Цілі та завдання  людства у  XXI столітті підпорядковані головній концептуальній ідеї стійкого розвитку. Україна не може просто наздоганяти розвинуті країни на цьому шляху, вона повинна розвивати та вдосконалювати власні економічні, соціальні та правові інститути.

В рамках Форуму відбудуться панельні дискусії, круглі столи, майстер-класи та інші заходи, в тому числі партнерських організацій − Української Гельсінської Спілки з прав людини,  Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Датського інституту з прав людини,  Женевського центру демократичного контролю за збройними силами (DCAF), Фонду народонаселення ООН та ін.

Спікерами будуть  досвідчені  політики, урядовці та науковці України та іноземних держав, співробітники міжнародних організацій, структурних підрозділів ЄС, відомі правозахисники та представники юридичного бізнесу.

Організатори – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Національна академія правових наук України – сподіваються, що  І Харківський міжнародний юридичний форум стане місцем  відкритого діалогу провідних фахівців й експертів з різних країн, сприятиме виробленню спільних підходів до вирішення актуальних юридичних проблем та усуненню правових бар’єрів світового сталого розвитку.

Дізнатися більше про програму Форуму та зареєструватися для участі можна на офіційному сайті  www.legalforum.nlu.edu.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся до адміністраторів за адресою forum@nlu.edu.ua.