Майбутнє за екосистемами – Дмитро Глазунов, ЛІГА:ЗАКОН

  • 26/05/2017

DGlazynovКомпанія ЛІГА:ЗАКОН активно бере участь у розвитку напрямку LEGAL TECH в Україні. 24 травня Директор продуктів ЛІГА:ЗАКОН Дмитро Глазунов виступив на конференції LEGAL TECH KYIV із доповіддю «Юридичні продуктові екосистеми: можливості створення нових продуктів і підвищення шансів їх виживання».
Ми прагнемо, щоб наші продукти максимально доповнювали один одного та створювали єдину екосистему. Наприклад, для допомоги у супроводі судового процесу на стороні позивача в арсеналі ЛІГА:ЗАКОН є низка продуктів: CONTR AGENT, Юрліга, SMS-Маяк, Інформаційно-правові системи, VERDICTUM, партнерський продукт SEMANTRUM. Саме тому, ми переводимо всіх користувачів на нову хмарну Платформу LZ, на якій розташовуються всі наші продуктові рішення, і де завтра будуть з’являтися нові продукти та сервіси.

ЛІГА:ЗАКОН створює екосистему для юристів та запрошує розробників до співпраці. Якщо у вас є вже готовий продукт – запрошуємо бути сусідами на Платформі. Якщо у вас є ідея – приходьте до нас, будемо разом реалізовувати надзвичайні рішення для юристів. Адже взаємозв’язок продуктів – це нова інформаційна якість, яка набуває все більшої і більшої цінності.


Екосистема – це зручність і плюралізм вибору для клієнта та розвиток, економія і нові ідеї для розробників.
Чекаємо вас!