ЛІГА:ЗАКОН випускає новий продукт для бухгалтерів – REPORT

  • 19/04/2017

600x450_REPORT_ВСЕ ГЕНІАЛЬНЕ – ПРОСТО

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка вже більше 25 років працює на ринку програмних продуктів для бізнесу, зібрала весь багаж досвіду і знань про електронну звітність та оголосила про запуск нового продукту для бухгалтерів – REPORT.

Все менше платників податків хочуть стояти в задушливих чергах в податковій, коли обрушується дедлайн здачі звітності.  За допомогою REPORT можна формувати звітність згідно актуальним вимогам Державної фіскальної служби України, накладати цифровий підпис і відправляти її по інтернету у будь-який час.

«Українські бухгалтери звикли вести первинку, заповнювати звітність і контактувати з контролюючими органами самостійно. Але держава постійно вносить зміни до нормативного законодавства і документообігу, пов’язаному з бухобліком і сплатою податків. Поодинці тягнути цей віз стає несила. Ми ж прагнемо максимально спростити життя бухгалтерам і зробити звітність максимально зручною та легкою», – прокоментувала Ольга Межибовська, провідний розробник REPORT.

Даний онлайн-сервіс підходить для компаній та фізичних осіб підприємців на будь-якій системі оподаткування, які хочуть перейти на електронний документообіг та спростити процедуру подачі звітності.

Основні переваги сервісу:

  • Максимально знижує можливість помилки при складанні звітів;
  • Дає підказки інтегровані в форми з переходом до допоміжних матеріалів;
  • Має зручний інтерфейс, що не вимагає істотних зусиль по його освоєнню;
  • Працює онлайн з усіма операційними системами без додаткових інсталяцій;
  • Має захищений хмарний архів зберігання;
  • Дає змогу подавати звітність за 5 платниками податків у рамках одного доступу.

Крім того, REPORT  інтегровано в Платформу LIGA:ZAKON, що також надає безліч додаткових переваг.

До 23 червня 2017 року кожен бажаючий зможе безкоштовно ознайомитися та оцінити всі можливості користування новим сервісом. Для цього просто переходьте за  посиланням https://report.ligazakon.net/